مسابقه طراحی فضای اجرا نمایشگاه

0

شرح مختصر مسابقه فضای اجرا

به گزارش «فارسی مچ»، گردهمایی درباره ی طراحی و فضا هر چهار سال یکبار در پراگ، بزرگ ترین فستیوال طراحی و اجرای معماری است.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ،بنیانگذاری شده در سال ۱۹۶۷، هدف طراحی اجرا، نمایش و تئاتر معماری به عنوان خط مقدم فعالیت های هنری و فرهنگی است که توسط اساتید و هنرمندان حرفه ای، با برگزاری نمایشگاه ها ، فستیوال ها، برنامه های آموزشی امکانپذیر و به صورت کاتالیزور جهانی پیشرفت های خلاقانه با تشویق کسب تجارب، شبکه سازی، نوآوری و همکاری های آینده همراه است. هدف جشن گرفتن آثار طراحان، معماران و هنرمندان است که الهام بخش و آموزنده برای شرکت کنندگان است.

چالش طراحی مسابقه فضای اجرا

در حال حاضر پیشنهادات برای فضای نمایشگاهی پذیرفته می شوند. میزبان آندره تاد، معمار معروف و برنده جایزه است، نسخه ی نمایشگاه معاصر تا حد امکان به دنبال طرحی دموکراتیک است، فراخوان بین المللی و به روی تمامی سازمان ها و هنرمندان در هر کشوری گشوده است. به دنبال پروژه هایی با موضوع فضاهای هنری اجرا در مقیاس بزرگ و کوچک، طراحی شده در ۶ سال گذشته هستیم، شامل هر چیز از فضاهای موقتی گرفته برای رویدادهای کوچک در مناطق دورافتاده تا مراکز هنری چند میلیون دلاری. طرح های ارایه شده بایستی پنج دقیقه ویدیو برای نمایش فضا، توضیح معمار و گفتگو با کاربر باشد. ویدیوهاتنها نبایستی متمرکز بر یک اجرا باشد بلکه طراحی و نمایش فضا در کل.

 

جدول زمان بندی مسابقه ی فضای اجرا

مهلت ارسال پروژه:۱۳۹۷/۰۳/۰۹

۳۱/۰۵/۲۰۱۸ ۱۰:۴۱

برای کسب اطلاعات به وبسایت زیر مراجعه کنید:

https://images.adsttc.com/submissions/opportunities/pdf_file/2321/Our_Theatre_of_the_World_Architecture_Call.pdf

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.