فراخوان چهارمین جشنواره بین‌المللی کارتون حقوق بشر

0

به گزارش «فارسی مچ»، چهارمین جشنواره بین‌المللی کارتون حقوق بشر El Brigadier با موضوع “برابری” برگزار می‌شود. به گزاررش گالری آنلاین به نقل از هنرآنلاین این رویداد هنری که در دو سطح حرفه‌ای و آماتور برگزار می‌شود تمامی هنرمندان از سراسر جهان را به رقابت فرا می‌خواند. هر شرکت‌کننده می‌تواند حداکثر ۲ اثر اصل به این مسابقه ارسال کند. آثار ارسالی می‌بایست با فرمت JPG و وضوح ۳۰۰ DPI و بصورت CMYK ارائه شوند. این آثار باید ۱۱/۱ سانتیمتر عرض و ۱۴/۲ طول داشته و صاحب عنوان باشند .

به گزارش خبرنگار فارسی مچ؛گفتنی است هیئت داوران پس از بررسی آثار در بخش آماتور مبلغ ۵۰۰۰ pesos یا معادل دلاری آن و ۲ جایزه برگزیده و در بخش حرفه ای ۲۰۰۰۰ pesos و ۲ جایزه برگزیده اهدا خواهد کرد.

علاقمندان به حضور در این جشنواره می توانند آثار خود را به همراه مشخصات کامل و بیوگرافی مختصر حداکثر تا تاریخ دوشنبه ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ به آدرس ایمیل elbrigadier@dhags.org ارسال کنند.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.