فراخوان چهارمین جایزه معماری آسیایی ۲A منتشر شد

0

به گزارش «فارسی مچ»، چهارمین دوره جایزه معماری آسیایی ۲A سال ۲۰۱۸ با موضوع “Innovative Contextual Architecture”، “معماری منظر نوآورانه” برگزار می‌شود.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، چهارمین دوره جایزه معماری آسیایی ۲A سال ۲۰۱۸، بیست و ششم اکتبر برابر با ۴ مهرماه سال ۹۷ با برگزاری مراسم اعلام برندگان و کاندیدها (برگزیدگان) در مدرسه معماری IaaC در بارسلون برگزار می‌شود.

کارما پیونس از اسپانیا، یوکو اکویاما از ژاپن، دکتر عباس قریب از ایران، ویلی مولر از آرژانتین – اسپانیا و علی باسبوس از لبنان داوران این رویداد بین‌المللی هستند.

علاقه‌مندان می‌توانند از ۱۱ خرداد تا شنبه ۹ تیرماه ( از یکم ژوئن به مدت یک ماه) پروژه خود به صورت آنلاین و از طریق وب‌سایت مجله ارسال کنند.

شایان‌ذکر است که داوری در دو مرحله آنلاین و حضوری انجام می‌شود و مراسم اهدای جوایز نیز، ۴ مهر ماه ۱۳۹۷ برگزار می‌شود.

پروژه‌های کاندید و برنده در هر دو جایزه معماری آسیا و اروپا در مراسم اهداء جوایز در روز بیست و ششم اکتبر در محل مدرسه IaaC معرفی خواهند شد و جوایز خود را دریافت می‌نمایند.

قابل ذکر است، نمایشگاه آثار راه یافتگان به مرحله دوم جایزه به مدت سه روز در مدرسه معماری IaaC برقرار خواهد بود.

همچنین مراسم Interaction Forum نیز در صبح همان روز مراسم برگزار خواهد شد و برنامه سخنرانی‌ها نیز متعاقباً اعلام می‌شود. برای اطلاعات بیشتر به وب سایت جایزه مراجعه فرمائید.

امسال علاوه بر معرفی برندگان جایزه معماری آسیا و اروپا، رتبه اول و دوم از کل پروژه‌های راه یافته به مرحله دوم (Candidates Projects) نیز توسط شرکت‌کنندگان و با آراء ایشان انتخاب می‌شود و برندگان این بخش نیز در مراسم معرفی می‌شوند.

شرکت کنندگان ایرانی با ارائه نامه‌ای در خصوص شرکت در جایزه، امکان دریافت روادید کشور اسپانیا را جهت حضور در مراسم خواهند داشت.

پشتیبانی جایزه معماری آسیا توسط دفتر مجله معماری و ساختمان در تهران خواهد بود.

قابل ذکر است، طبق روال هر سال شماره اختصاصی مجله ۲A با موضوع جایزه معماری آسیا و اروپا (درج پروژه‌های فینالیست و برنده) همراه با مقالات و گزارشات منتشر می‌شود.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.