فراخوان هشتمین کنگره بین المللی شعر «از طوس تا نیشابور» در چهارمحال و بختیاری

0

به گزارش «فارسی مچ»،از شهرکرد، فراخوان هشتمین کنگره بین المللی شعر «از طوس تا نیشابور»  که به مناسبت بزرگداشت روزهای ملی 2 شاعر و حکیم فرزانه خراسان رضوی (فردوسی طوسی و خیام نیشابوری) برگزار می شود امروز 4 اردیبهشت در چهارمحال و بختیاری اعلام شد.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، هشتمین کنگره بین المللی شعر «از طوس تا نیشابور» به میزبانی استان خراسان رضوی برگزار می شود.

مشهد «زائر و زیارت، فردوسی، پاداست زبان فارسی» و نیشابور «خیام، نیشابور و سایر جلوه های و نمادهای تاریخی، فرهنگی، دینی، ادبی، عرفانی، مفاخر و مشاهیر» از موضوعات هشتمین کنگره بین المللی شعر «از طوس تا نیشابور» است.

آثار ارسالی نباید در هیچ جشنواره و یا کنگره دیگری شرکت داده شده باشد همچنین آثار ارسالی باید در قالب فایل ورد و قلم لوتوس ۱۴ با ذکر مشخصات کامل صاحب اثر فقط از طریق پست الکترونیک به دبیرخانه ارسال شود.

دبیرخانه کنگره حق چاپ آثار انتخابی و برگزیده جشنواره را در مجموعه ای برای خود محفوظ می دارد و پس از جمع آوری آثار و داوری به سه نفر از هر بخش (نفرات برتر، نفرات برگزیده و نفرات شایسته تقدیر) جوایز ارزنده ای را اعطا می کند.

خاطرنشان می شود: علاقه مندان باید آثار خود را حداکثر تا ۲۰ اردیبهشت ماه جاری از طریق پست الکترونیک  sheroadab.razavi@gmail.com به دبیرخانه کنگره بین المللی شعر «از طوس تا نیشابور» ارسال کنند.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.