فراخوان رقابت عکاسی “ما اینجا هستیم”

0

به گزارش «فارسی مچ»،دهمین دوره جشنواره بین المللی عکاسی Photometria با مضوع “ما اینجا هستیم” فراخوان خود را با دعوت از هنرمندان عکاس سراسر جهان اعلام کرده است.
به گزارش خبرنگار فارسی مچ، موضوع رقابت اشاره دارد به زمان حال و مکانی که در آن قرار داریم به معنی یک موقعیت یا نقطه بدون معنای بُعد با عناصر قابل اندازه گیری دیگر. این امر میتواند موقعیت خاصی را در فضای ذهنی یا واقعی، موقعیت جغرافیایی با ویژگی های فضایی نشان دهد.
جایزه نفر اول این رویداد Nikon D۳۴۰۰ + AF-P ۱۸-۵۵mm kit خواهد بود. سه نفر بعدی نیز جوایزی دریافت خواهند کرد که یکی از سه برنده فرصت حضور در جشنواره سال آینده را با یک نمایشگاه انفرادی دارد.
نمایشگاه عکس های برنده در جزایر فرهنگی یونینا در پالا اسپگیا، یونان، ۲۳ تا ۳ ژوئن ۲۰۱۸ برگزار خواهد شد. همان نمایشگاه به نقاط دیگر یونان و کشورهای دیگر سفر خواهد کرد. ۴ جایزه در تاریخ ۳ ژوئن ۲۰۱۸ در مراسم افتتاحیه جشنواره اعلام خواهد شد.
جشنواره عکس Photometria توسط سازمان غیر انتفاعی Entefxis برگزار می شود. جشنواره به عنوان یک نمایشگاه عکاسی معاصر پیش بینی شده است،و در حال حاضر دهمین دوره خود را برگزار میکند.

شرکت در این رویداد رایگان است.

مهلت ثبت نام: ۳۰ آپریل ۲۰۱۸ (۱۰ اردیبهشت ۹۷)

جهت ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر به سایت فراخوان مراجعه نمایید.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.