فراخوان حوزه هنری اصفهان برای برنامه شعرخوانی در محضر رهبر انقلاب

0
رئیس حوزه هنری استان اصفهان از فراخوان این نهاد برای حضور در برنامه شعرخوانی در محضر رهبر معظم انقلاب خبر داد.

سید مهدی احمدی‌فر در گفت‌وگو با ذاکرنیوز، اظهار داشت: خانه ادبیات حوزه هنری استان اصفهان از شاعران استان دعوت کرده است تا اشعار خود را برای شعرخوانی در محضر رهبر معظم انقلاب به این مرکز ارسال کنند.

وی با بیان اینکه این برنامه شعرخوانی با عنوان «دیدار حضرت ماه» در ماه رمضان برگزار می‌شود، افزود: شاعران استان اصفهان که علاقه‌مند به حضور در این برنامه هستند حداکثر ۵ شعر را می‌توانند به آی.دی تلگرامی hazratemah_esf@ ارسال کنند.

رئیس حوزه هنری استان اصفهان ابراز داشت: تاکنون استقبال بسیار خوبی را از سوی شاعران استانی در ارتباط با برنامه «دیدار حضرت ماه» شاهد بودیم به نوعی که در مدت سه روز ۱۶۴ اثر از ۴۵ شاعر اصفهانی دریافت شده است.

وی ادامه داد: باید به این نکته اشاره کنیم که داوری آثار ارسالی در تهران انجام می‌شود و آثاری که تاکنون به خانه ادبیات ارسال شده است به پایتخت فرستاده شد.

به گزارش ذاکرنیوز، برنامه «دیدار حضرت ماه» و شعرخوانی شاعران در محضر رهبر معظم انقلاب در ماه مبارک رمضان برگزار می شود و زمان دقیق آن اعلام خواهد شد.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.