فراخوان جشنواره «نانو و رسانه»

0

به گزارش «فارسی مچ»،فراخوان جشنواره نانو و رسانه با هدف شناسایی برترین آثار رسانه‌ای سال ۹۶ در حوزه فناوری نانو منتشر شد؛ علاقمندان می‌توانند آثار خود را از تاریخ ۴ اردیبهشت‌ ماه تا ۲۰ خرداد ماه ۱۳۹۶ به دبیرخانه جشنواره «نانو و رسانه» ارسال کنند.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ،، ستاد ویژه توسعه فناوری نانو قصد دارد برترین آثار رسانه‌ای سال 96 در حوزه فناوری نانو را انتخاب و معرفی کند؛ این کار در قالب جشنواره “نانو و رسانه” اردیبهشت 97 برگزار خواهد شد.

علاقمندان به شرکت در این جشنواره می‌توانند آثار خود را ضمن رعایت شرایط عمومی و اختصاصی از تاریخ چهار اردیبهشت‌ ماه تا 20 خرداد ماه 1396 به دبیرخانه جشنواره «نانو و رسانه» ارسال کنند.

این جشنواره در دو بخش کلی رسانه‌های «عمومی» و رسانه‌های «تخصصی صنعت» و مطابق با دسته‌بندی زیر برگزار می‌شود:

• رسانه‎های عمومی:
آثار مرتبط با فناوری نانو در این بخش می‌بایست در رسانه‌های عمومی کشور شامل صدا و سیما، مطبوعات (روزنامه‌ها و مجلات کثیرالانتشار) و خبرگزاریها و پایگاه‌های خبری تحلیلی مطابق با جدول زیر منتشر شده باشد.

• رسانه‎های تخصصی صنعت:

منظور از رسانه‌های تخصصی صنعت، مجموعه رسانه‌های دیداری و شنیداری، پایگاه‌ها و سایتهای اینترنتی، کانالها و شبکه‌های اجتماعی و مجموعه‌های تولید و انتشار محتوایی است که به‌طور مشخص بر صنعتی خاص متمرکز بوده و به انتشار مطالب تخصصی اعم از معرفی محصول، شرکت، فعالیت صنعتی، اختراع و… در حوزه آن صنعت می‌پردازند؛ لذا در این بخش آثاری که در رسانه‌هایی با این تعریف منتشر شده باشند پذیرفته می‌شوند.

محورهای بخش تخصصی صنعت در جشنواره نانو و رسانه شامل: 1- نشریات صنعتی 2- رسانه های برخط (سایتهای اینترنتی صنعتی، شبکه‌ها و کانالهای اجتماعی صنایع) 3- تولیدات دیداری و شنیداری صنعتی و مطابق با جدول زیر است.

تبصره: از کلیه مدیران رسانه‌های تخصصی صنعت دعوت می‌شود تا آثار برتر مجموعه خود را (حداکثر 20 اثر در قالب محورهای مشخص شده در جدول زیر)، به دبیرخانه جشنواره ارسال کنند.

 

شرایط عمومی شرکت در جشنواره:

– آثار ارسالی در هر دو بخش رسانه‌های عمومی و تخصصی صنعت باید درباره مسائل، موضوعات و رویدادهای مرتبط با فناوری نانو باشد.
– آثاری در جشنواره پذیرفته می‌شود که در فاصله زمانی اول فروردین ماه سال 1396 تا آخر اسفندماه سال 1396 از طریق یکی از رسانه‌های کشور اعم از رسانه‌های عمومی یا تخصصی منتشر شده باشد.
– هر شرکت‌کننده می‌تواند پنج اثر را به دبیرخانه جشنواره ارسال کند.
– محدودیتی برای شرکت در چند بخش (قالبهای آثار) توسط خبرنگاران وجود ندارد و خبرنگاران می‌توانند به‌طور همزمان آثار خود را در چند بخش به رقابت بگذارند.
– «شناسنامه آثار» باید برای هر اثر تکمیل و به همراه آن ارسال ‌شود؛ شناسنامه آثار را از اینجا دریافت کنید.

شرایط اختصاصی شرکت در جشنواره:

رسانه‌های‌ شنیداری (صدا)
– آثار مرتبط با این بخش باید با فرمت mp3 ارسال شود.

رسانه‌های دیداری (سیما)
– آثار مرتبط با این بخش باید با فرمت flv – mp4 – mpeg ارسال شود.

مطبوعات (نشریات)
– در این بخش فقط آثار منتشر شده در روزنامه‌ها و مجلات کثیرالانتشار(بخش رسانه‌های عمومی) و نشریات تخصصی (بخش رسانه‌های تخصصی صنعت) پذیرفته می‌شود.
– آثار مرتبط با این بخش باید با فرمت jpeg یا pdf ارسال شود.

خبرگزاری‌ها و پایگاه‌های خبری تحلیلی (رسانه‌های برخط)
– در این بخش لازم است لینک اثر در بخش خلاصه اثر شناسنامه درج شود.

عکس:
– عکس‌ها می‌بایست با فرمت Jpeg با حداکثر حجم فایل 10مگابایت و حداقل ضلع کوچک 1800 پیکسل ارائه شود.
– از نظر ستاد جشنواره، ارسال کننده عکس مالک اثر شناخته می‌شود و مسئولیت هرگونه مغایرت و پیامدهای ناشی از آن بر عهده ایشان خواهد بود.

علاقمندان برای شرکت در این جشنواره می‌توانند آثار خود را به رایانامه media@nano.ir یا پیام‌رسانهای سروش و گپ nanomedia@ ارسال کنند.

پس از ارسال آثار به دبیرخانه حداکثر طی سه روز «تأییدیه دریافت اثر» برای شما ارسال می‌شود؛ در صورتیکه پس از زمان مشخص شده «تأییدیه دریافت اثر» را دریافت نکردید در ساعات اداری با دبیرخانه جشنواره تماس بگیرید و موضوع را پیگیری کنید.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.