فراخوان جشنواره «تیرنگ» منتشر شد

0

به گزارش «فارسی مچ»،شرایط برگزاری «پانزدهمین جشنواره سراسری تئاتر بومی تیرنگ» در فراخوان این رخداد فرهنگی هنری منتشر شد.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ ، به نقل از یاسر محمودی برنتی دبیر پانزدهمین جشنواره سراسری تئاتر بومی تیرنگ، فراخوان این برنامه که با محورهای موضوعی تبیین نقش انقلاب در هویت بخشی به آیین ها، بررسی ساختاری مراسم آیینی و مذهبی و نمایشی اقوام، نگاهی نو به حوادث کربلا و آیین های عاشورایی، نقش و کارکرد آیین و…برگزار می شود از طریق پایگاه اطلاع رسانی حوزه هنری مازندران در دسترس عموم علاقمندان می باشد.
وی افزود: هنرمندان علاقمند به حضور در این جشنواره تا 27 خرداد سال جاری فرصت دارند آثار خود را با حفظ ضوابط مندرج در فراخوان به دبیرخانه تیرنگ پانزدهم ( دفتر هنرهای نمایشی حوزه هنری مازندران)ارائه کنند.
شایان ذکر است که پانزدهمین جشنواره سراسری تئاتر بومی تیرنگ که دارای بخش های آیین های نمایشی و اجراهای پژوهشی می باشد، نیمه دوم تیرماه 97 در استان مازندران برگزار خواهد شد.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.