فراخوان تبلیغاتی از حضور ملی پوشان فوتبال در روسیه

0

به گزارش «فارسی مچ»،فدراسیون فوتبال فراخوانی به منظور بهره برداری تبلیغاتی از حضور تیم ملی فوتبال در جام جهانی 2018 روسیه صادر کرد.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ،به نقل از فدراسیون فوتبال، متن فراخوان به شرح زیر است:
در خردادماه 1397 تیم ملی فوتبال ایران نماینده یک ملت در بزرگ ترین رویداد ورزشی جهان خواهد بود. جام جهانی 2018 نه تنها آوردگاه برترین های فوتبال، بلکه عرصه ای برای معرفی هویت، تاریخ، فرهنگ، تمدن و توانمندی های یک سرزمین در حوزه های صنعت و تجارت به شمار می رود.
از این رو، فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران و شرکت فناپ، به عنوان شریک تجاری فدراسیون، این افتخار را دارند که فرصت های ایجاد شده از حضور تیم ملی ایران در این رویداد شگرف را برای معرفی توانمندی ها و دستاوردهای میهن عزیزمان به جهانیان، به کار گیرند.
در این راستا، سازمان ها و نهادهای پیشرو در امر توسعه و سازندگی و همچنین شرکته ای معتبر داخلی و بین المللی فعال در حوزه های صنعت و تجارت می توانند از طریق مکاتبه با پست الکترونیک info@teammeli.ir برای مشارکت در بهره برداری از این فرصت ارزشمند اعلام آمادگی کنند.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.