جشنواره عکس لبخند دانایی

0
به گزارش «فارسی مچ»،انجمن فیلم، عکس، پویانمایی مرودشت به مناسبت گرامیداشت هفته معلم، مسابقه عکاسی با موضوع لبخند آموزگار را برگزار می کند.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ ،شرکت کنندگان در این جشنواره، می توانند عکس های خود را با موضوع لبخند آموزگاران و اساتید فعلی و یا بازنشسته و یا تصاویر قدیمی و خاطره انگیز خود را در محیط مدرسه و یا همراه با معلمین خود به دبیرخانه جشنواره ارسال کنند.

جشنواره لبخند دانایی در دو بخش موبایل و دوربین عکاسی برگزار شده و شرکت کنندگان مجاز به ارسال حداکثر دو اثر می باشند؛ همچنین ارسال عکس های سلفی و سیاه و سفید بلا مانع است.

به گزارش ذاکرنیوز، علاقمندان می توانند آثار خود را تا 15 اردیبهشت ماه با قید مشخصات صاحب اثر بر روی لوح فشرده(DVD)  یا از طریق ایمیل  و یا پیام رسان های موبایل به دبیرخانه جشنواره واقع در دفتر انجمن فیلم، عکس و پویا نمایی در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان مرودشت ارسال کنند.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.