جشنواره بین‌المللی فیلم طلوع پارس در شیراز

0

به گزارش «فارسی مچ»،جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه داستانی و مستند طلوع پارس در شیراز برگزار می‌شود.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ ، مرکز فارس، دبیر جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه داستانی گفت: این مراسم امروز  با حضور مسئولان استانی و تعدادی از بزرگان سینمای ایران از جمله بهروز افخمی، داریوش فرهنگ، فرهاد توحیدی، مرجان شیرمحمدی و رحیم هودی از پیشکسوتان تئاتر و فیلم استان فارس در شیراز برگزار می‌شود.

حمیدرضا عوض دخت با بیان اینکه جشنواره ملی فیلم کوتاه داستانی و مستند طلوع پارس در دو دوره برگزار شده است، افزود: در دوره گذشته هنرمندان ۱۸ استان در این جشنواره شرکت کردند که ۲۴۰ اثر در بخش‌های مختلف از جمله فیلم کوتاه داستانی، مستند، انیمیشن، و فیلم‌نامه به دبیرخانه این جشنواره ارسال شد.
وی با اشاره به اینکه امسال برای نخستین بار بخش بین‌الملل به جشنواره فیلم کوتاه داستانی و مستند طلوع پارس اضافه شده است، افزود: با فراخوانی که همراه با جزییات آن در پایگاه اطلاع رسانی جشنواره منتشر می‌شود هنرمندان سراسر دنیا در بخش فیلم کوتاه داستانی، مستند و انیمیشن می‌توانند در این جشنواره شرکت کنند.
دبیر نخستین دوره بین‌المللی فیلم کوتاه داستانی گفت: جزئیات فراخوان شرکت در این جشنواره در بخش ملی نیز همزمان با رونمایی از پوستر جشنواره که اواخر این هفته در شیراز برگزار می‌شود اعلام خواهد شد.
وی خاطرنشان کرد: این جشنواره در دو بخش آزاد و بخش ویژه با موضوع سبک زندگی ایرانی اسلامی برای گروه‌های سنی نوجوانان، جوانان و به ویژه دانشجویان و هنرمندان برگزار می‌شود.
دبیر جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه گفت: علاقه‌مندان می‌توانند برای اطلاع از جزییات این جشنواره به نشانی www.toloofilm.com مراجعه کنند.
فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.