انتشار فراخوان مسابقه نامه‌ای به امام

0

به گزارش «فارسی مچ»،فراخوان مسابقه نامه‌ای به امام در خوزستان منتشر شد.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ،مرکز خوزستان ، مدیر کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان خوزستان گفت : این مسابقه با محورهای موضوعی قدمگاه عشق (هجرت امام رضا علیه‌السلام از مدینه تا خراسان)، سبک زندگی امام رضا علیه‌السلام (اخلاق و آداب، زهد و عبادت، رأفت و مهربانی، طب‌الرضا) برگزار می شود.
غلامرضا شنبدی افزود : علاقه مندان در سه گروه سنی 8 تا 10 سال، 11 تا 13 سال و 14 تا 18 می توانند آثار خود را تا 15 خرداد امسال را در محورهای موضوعی به مراکز فرهنگی هنری کانون در 30 شهر استان خوزستان ارسال کنند.
وی با اشاره به اینکه این مسابقه از سوی کارگروه کارگروه کودک و نوجوان شانزدهمین جشنواره‌ی بین‌المللی امام رضا علیه‌السلام برگزار می شود ادامه داد : نویسنده هر نامه باید یک نفر باشد و حداکثر هر نویسنده می‌تواند سه اثر را به دبیرخانه این مسابقه ارسال کند.
مدیر کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان خوزستان گفت : شانزدهمین جشنواره رضوی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، سال 1397 هم‌زمان با دهه کرامت برگزیدگان خود را معرفی خواهد کرد.
فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.