اعلام فراخوان هشتمین جشنواره تئاتر استانی البرز

0

به گزارش «فارسی مچ»،فراخوان هشتمین جشنواره تئاتر استانی البرز از سوی اداره کل فرهنگ وارشاد اسلامی استان اعلام شد.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ ، این جشنواره با همکاری  انجمن نمایش استان  و با هدف ارتقاء و اعتلای سطح کیفی هنر ارزشمند تئاتر و تشویق و ترویج اجرای عمومی و مستمر تئاتر در سطح استان به ویژه در شهرستان های البرز برگزار می شود.

بنا براعلام فراخوان هشتمین دوره جشنواره تئاتر استانی البرز آثار ارسالی باید با اولویت  آسیب های اجتماعی، موضوعات مذهبی، دفاع مقدس، شهدای مدافع حرم، ایثار وشهادت، حجاب وعفاف، شعار سال مبنی برحمایت از کالای ایرانی ودرنهایت ایده های جدید درقالب آثار تجربی باشد.

گروه هایی که حدفاصل زمانی پس از اتمام جشنواره استانی در سال ۹۷وتا قبل از برگزاری جشنواره استانی درسال ۹۷، آثار خودرا تولید کرده وبه اجرای عمومی درآوره اند می توانند متقاضی حضور دراین جشنواره باشند.

علاقمندان به حضور در هشتمین دوره جشنواره تئاتر استانی البرز می توانند آثار خود را حداکثر تا تاریخ ۲۰ اردیبهشت ماه به  دبیرخانه این جشنواره به آدرس اداره کل فرهنگ وارشاد اسلامی البرز، معاونت هنری، واحد نمایش ارائه نمایند.

براساس زمانبندی اعلامی این جشنواره از تاریخ اول شهریور ماه به مدت ۴ روز برگزار می شود وبرترین ها در مراسم اختتامیه در پنجم شهریور معرفی خواهندشد.

علاقمندان برای کسب اطلاع بیشتراز شرایط  ونحوه برگزاری این جشنواره وارائه آثار می توانند به پایگاه اطلاع رسانی اداره کل فرهنگ وارشاد اسلامی البرز به نشانی alborz.farhang.gov.ir مراجعه کنند.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.