هشتمین جشنواره کتابخوانی رضوی در ايلام

0

مدیر کل کتابخانه‌های عمومی ایلام از برگزاری هشتمین جشنواره کتابخوانی رضوی با هدف ترویج فرهنگ رضوی و کتابخوانی در اين استان خبر داد.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ؛؛ مراد جلیلیان با بیان اینکه این جشنواره همزمان با دهه کرامت برگزار می شود گفت: گسترش فعالیت‌های فرهنگی مرتبط با امام رضا(ع)، شناخت هر چه بیشتر آن حضرت از طریق آثار و کتاب‌های منتشر شده، ترویج سیره و فرهنگ رضوی، آشنایی بیشتر کودکان، نوجوانان و خانواده‌ها با سبک و شیوه زندگی رضوی از اهداف این جشنواره می باشد.

وی افزود: برای برگزاری این جشنواره کتاب هایی با موضوع حضرت امام رضا(ع)، حضرت معصومه(س) و حضرت احمد ابن موسی(ع) برای گروه‌های سنی مختلف انتخاب و معرفی می‌شود تا افراد بتوانند با توجه به سن و توانمندی‌های خود در مسابقه کتابخوانی جشنواره رضوی شرکت کنند .
جلیلیان با اشاره به اینکه فراخوان این جشنواره فرودین ماه جاری اعلام شد یادآور شد: یکی از ویژگی‌های هشتمین جشنواره کتابخوانی رضوی امکان حضور به صورت خانوادگی است و علاقه مندان می توانند علاوه بر حضور انفرادی در قالب اعضای یک خانواده کتاب‌ها را تهیه و با تکمیل پاسخنامه‌های خانوادگی و ارسال آن به دبیرخانه واقع در این اداره کل در این جشنواره شرکت کنند .
مدیر کل کتابخانه‌های عمومی استان ایلام عنوان کرد: هشتمین جشنواره کتابخوانی رضوی توسط نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور و با همکاری بنیاد بین‌المللی فرهنگی هنری امام رضا (ع) به طور همزمان در سراسر کشور همزمان با دهه کرامت برگزار می‌شود

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.