نی ریز میزبان “جشنواره ملی خوشنویسی آیات”

0

به گزارش «فارسی مچ»،سرپرست اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس ازبرپایی “جشنواره ملی خوشنویسی آیات” به همراه بزرگداشت میرزا احمد نی ریزی خبر داد و گفت: علاقه‌مندان به شرکت در این جشنواره برای کسب اطلاعات بیشتر از بخش‌های آن می‌توانند، منتظر اعلام فراخوان در نیمه اردیبهشت ماه امسال باشند.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ؛ ، یوسفی با اشاره به اینکه، فراخوان و رونمایی پوستر این جشنواره در نیمه اردیبهشت ماه امسال در شیراز اعلام میشود، افزود: انجمن خوشنویسان فارس، معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و فرمانداری شهرستان برای برپایی برنامه یاد شده همکاری داشته و محل اجرای آن نی ریز خواهد بود.
وی، بیان داشت: اختتامیه “جشنواره ملی خوشنویسی آیات” با بزرگداشت میرزا احمد نی ریزی؛ در دو رشته “نسخ و ثلث” آذرماه ٩٧ برگزار خواهد شد که در بخش‌های آیات، روایات، اشعار و جملات نغز با موضوع قرآن و عترت به میزبانی نی ریز است.
سرپرست اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس در بخش دیگری از سخنان خود یادآور شد: به طور یقین احمد نی ریزی بزرگترین قرآن نگار جهان اسلام بوده که در مدت فعالیت خود ٩٩ قرآن و دعاهای زیادی را به رشته تحریر در آورده و به غیر از اینکه در تمامی رشته های مربوط به خط استاد بود صاحب خط نسخ ایرانی نیز بوده است.
این جشنواره در بخش‌هایی همچون «آیات قرآن کریم»، «احادیث»، “اشعار” و از این قبیل است که علاقه‌مندان به شرکت در این جشنواره برای کسب اطلاعات بیشتر از بخش‌های آن می‌توانند، منتظر اعلام فراخوان باشند
فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.