مسابقه کتابخوانی به مناسبت هفته جهانی زمین پاک

0

به گزارش «فارسی مچ»،رئیس اداره آموزش و پژوهش اداره کل حفاظت محیط زیست استان همدان گفت: در راستای طرح بی‌زباله، مسابقه کتابخوانی با موضوع پسماندهای شهری و صنعتی در هفته زمین پاک برگزار می شود.

ببه گزارش خبرنگار فارسی مچ؛ به نقل از روابط عمومی اداره‌ کل حفاظت محیط زیست استان همدان، عباس ایزدی عنوان کرد: به مناسبت هفته جهانی زمین پاک و روز جهانی کتاب اداره کل حفاظت محیط زیست استان همدان با همکاری جهاد دانشگاهی استان اقدام به برگزاری مسابقه کتابخوانی تحت عنوان پسماندهای شهری و صنعتی کرده است.

وی در ادامه افزود: این مسابقه صرفا به منظور شرکت کارکنان اداره کل حفاظت محیط زیست استان همدان می باشد و شرکت کنندگان می توانند جهت ثبت نام به سایت اینترنتی www.elir.ir و یا مراجعه حضوری به واحد جهاد دانشگاهی استان همدان اقدام کنند.

ایزدی افزود: منبع آزمون، کتاب پسماندهای شهری می باشد و در پایان مسابقه به نفرات برتر جوایز و گواهینامه دوره آموزشی اهدا می شود.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.