مسابقه کتابخوانی با عنوان “جرعه های ناب”

0

به گزارش «فارسی مچ»، رئیس مرکز آموزش علمی کاربردی شهرداری کرج از برگزاری نخستین دوره مسابقات کتابخوانی با عنوان “جرعه های ناب” با موضوع مدیریت جهادی، خبر داد.
به گزارش خبرنگار فارسی مچ؛ علیرضا رحیمی ، مجری برگزاری این مسابقات را مدیریت فرهنگی دانشجویی مرکز ذکر کرد و افزود: این رقابت ویژه نیروها، اساتید ودانشجویان مراکز آموزش علمی کاربردی استان برگزار می شود.به گفته رحیمی، شرکت کنندگان باید پس از مطالعه کتاب “مدیریت جهادی” که مشتمل بر گزیده بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی است، به پرسش هایی که از درون کتاب مطرح شده، پاسخ دهند. وی، با اشاره به مهلت شرکت در مسابقه کتابخوانی اضافه کرد: واجدین شرایط تا پایان اردیبهشت ماه برای مطالعه و ارائه پاسخ پرسش های مربوطه، مهلت دارند. به گفته این مسئول به نفرات برتر این مسابقات، به قید قرعه، جوایزی اهداء خواهد شد. رحیمی، شیوه های شرکت در آزمون را از طریق ثبت نام در کانال تلگرامی @m_payab یا تماس با شماره های 09353492842 ذکر کرد و افزود: همچنین علاقمندان می توانند پاسخ های خود را به آیدی: @mohammadj051 ارسال کنند. رئیس مرکز علمی کاربردی شهرداری کرج همچنین از برگزاری نخستین دوره مسابقات ورزشی دارت ویژه کارکنان، اساتید و دانشجویان مراکز علمی کاربردی استان و نیروهای شهرداری کرج خبر داد و گفت: این رقابت ها برای دو گروه آقایان و بانوان برگزار می شود. وی، مهلت ثبت نام برای شرکت در این رقابت را تا 15 اردیبهشت ماه عنوان کرد و ادامه داد: علاقمندان می توانند برای شرکت در این رقابت ها به نشانی تلگرامی @m_payab پیام داده یا با شماره 09353492842 تماس بگیرند.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.