مسابقه نقاشی «زمین بی زباله» در مدارس استان بوشهر

0
به گزارش «فارسی مچ»،معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش استان بوشهر گفت: مسابقه نقاشی با موضوع «زمین بی زباله» به مناسبت روز زمین پاک برگزار شد.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ؛ حسن قلندری صبح سه‌شنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: به مناسبت روز زمین پاک و همچنین ترویج فرهنگ حفاظت از محیط زیست، مسابقه نقاشی با موضوع زمین بی زباله با همکاری ادارات کل محیط زیست و آموزش و پرورش استان بوشهر در مدارس استان برگزار می‌شود.قلندری ادامه داد: یکی از رسالت های مهم آموزش و پرورش ایجاد فرهنگ حفاظت از محیط زیست در بین دانش آموزان است و آگاه سازی دانش آموزان نسبت به موضوعات مرتبط با محیط زیست و حفاظت از نعمت های خدادادی از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.

این مقام مسئول افزود: در طول سال تحصیلی در مدارس سراسر استان برنامه‌های مختلفی در حوزه محیط و حفاظت از این نعمت ارزشمند برگزار می‌شود که از جمله می توان به برنامه‌های متنوع به مناسبت روز هوای پاک، پاک سازی ساحل دریا، برنامه‌های روز درختکاری، نمایشگاه ها و برنامه هایی در رابطه با مصرف بهینه ی آب و … اشاره کرد.

وی خاطرنشان کرد: آحاد مردم باید نسبت به این موضوع مهم و حیاتی احساس مسئولیت کنند و این احساس مسئولیت ها در خانواده‌ها نهادینه شود تا نسل های آینده بتوانند از محیطی شاداب و دلپذیر برخوردار باشند.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.