فراخوان مسابقه و کارگاه‌های جشنواره نگرش خلاق

0

به گزارش «فارسی مچ»،موسسه آموزش عالی جهاد دانشگاهی رشت، به مناسبت روز جهانی گرافیک، اولین جشنواره منطقه ای «نگرش خلاق» را با رویکرد صادرات محصولات بومی ایران و گیلان، در ۸ الی ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ برگزار می نماید.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ؛ موسسه آموزش عالی جهاد دانشگاهی رشت، به مناسبت روز جهانی گرافیک، اولین جشنواره منطقه ای «نگرش خلاق» را با رویکرد صادرات محصولات بومی ایران و گیلان، در ۸ الی ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ برگزار می نماید.

اولین جشنواره منطقه ای نگرش خلاق با هدف پاسداشت روز جهانی گرافیک به عنوان رخداد مهم مرتبط با عرصه گرافیک، همچنین توجه به نقش گرافیک در صنعت و تاثیر آن بر صادرات محصولات ایرانی برگزار خواهد شد. نیز آشنایی بااستانداردهای جهانی طراحی گرافیک مرتبط با صادرات و ترغیب هنرمندان جوان به خلق آثار گرافیکی در راستای ارتقا تولید محصولات بومی و ملی و هماهنگی با ارزش ها و فرهنگ ایرانی از دیگر اهداف این جشنواره می باشد.

جشنواره در سه بخش مسابقه و نمایشگاه، کارگاه های تخصصی، و غرفه های تولید و اشتغال می باشد. آثار در سه شاخه ی آرم، پوستر و بسته بندی مورد قبول واقع خواهد شد. در طول جشنواره نمایشگاهی از آثار راهیافته به این بخش شکل گرفته، و به کلیه راهیافتگان گواهی حضور در جشنواره ارائه می گردد. ضمنا آثار برتر مورد تقدیر قرار می گیرد. مهلت ارائه آثار۲۵ فروردین ۱۳۹۷ می باشد.

در بخش دیگر جشنواره کارگاه های تخصصی برقرار می گرد. بسته بندی محصولات صادراتی ایران و تکنیک های آرم از جمله ورکشاپ های این جشنواره می باشد. همچنین ورکشاپ های Type and Image و عکاسی خلاق تبلیغاتی نیز در موسسه آموزش عالی جهاد دانشگاهی برگزار خواهد شد. کارگاه نظارت بر چاپ همراه با بازدید از مجهزترین مراکز چاپ و نشر استان خواهد بود. نیز ورکشاپ طراحی پوستر برای دو دسته مخاطب دانشجویی و دانش آموزی، به صورت جداگانه صورت می پذیرد. مهلت ثبت نام ورکشاپ ها، ۵ اردیبهشت ۹۷، از طریق دبیرخانه جشنواره می باشد.
علاوه بر این غرفه های تولید و اشتغال به صورت دانشجویی و آزاد در طول جشنواره در جایگاه مخصوص برپا خواهد شد. در بخش دانشجویی غرفه ها ،دانشجویان و فارغ التحصیلان رشته گرافیک و هنر می توانند دست سازهای خود را در معرض نمایش بگذارند و حتی برای فروش اقدام نمایند .در بخش آزاد فروشگاههایی که محصولات در حوزه هنر دارند، می توانند جهت شرکت در جشنواره و ثبت نام در بخش غرفه اقدام نمایند. مهلت ثبت نام در این بخش تا پایان ساعت اداری ۵ اردیبهشت ۹۷، می باشد.

حضور و شرکت در همه بخش های جشنواره برای کلیه علاقمندان آزاد است. دبیر هنری اولین جشنواره نگرش خلاق، سمیرا صفاری، و دبیر اجرایی آزیتا روستا می باشند. سیندخت رضایی، سمیرا صفاری ،پریسا لطیفی، شهره بیروتی، میترا بابایی، رزیتا صفری صدیق، تانیا قادری و مریم مولایی شورای هنری جشنواره هستند.

تاریخ برگزاری جشنواره ۸ الی ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ می باشد که نمایشگاه، کارگاه های تخصصی و غرفه ها در مجتمع جهاد دانشگاهی رشت برپا خواهد بود. لذا از کلیه متقاضیان دعوت می شود جهت تحویل آثار و ثبت نام به معاونت دانشجویی و فرهنگی موسسه، واقع در رشت، بلوار لاکان، مسکن مهر، میدان ولایت، بلوار ذوالفقار جنوبی، مجتمع آموزشی و پژوهشی سازمان جهاد دانشگاهی، موسسه آموزش عالی جهاد دانشگاهی مراجعه فرمایند.

هنرمندان و متقاضیان شرکت در جشنواره برای اطلاع کامل از شرایط ثبت نام می توانند به سایت موسسه آموزش عالی جهاد دانشگاهی رشت، به نشانی www.jdgu.irو کانال تلگرام https://telegram.me/negaresh_khalagh مراجعه نمایند.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.