فراخوان مسابقه اندیشه های علوی

0

به گزارش «فارسی مچ»،مدیریت فرهنگی هنری منطقه 12 تهران و فرهنگسرای نهج البلاغه، فراخوان مسابقه «اندیشه های علوی» را با رویکرد موضوعی نهج البلاغه منتشر کرد.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ؛ از روابط عمومی فرهنگسرای نهج البلاغه، این مسابقه در راستای رسالت تخصصی فرهنگسرای نهج البلاغه با هدف گسترش و اعتلای اندیشه های ناب علوی و معارف حقیقی نهفته در دریای عمیق و ژرف نهج البلاغه و نیز بهره مندی از آراء، نظرات، ایده ها و پیشنهادات علاقه مندان و خواص در این حوزه تخصصی برگزار می شود.
نهج البلاغه به عنوان یکی از متون ارزشمند دینی از اهمیت ویژه ای برخوردار است و نکات اخلاقی نهج البلاغه یا همان کلمات قصار به علت کوتاه بودن در ذهن می ماند و می تواند برای درس گرفتن بسیار سودمند باشد. نهج البلاغه منبعی برای مطالعه اندیشه های حضرت علی (ع) نسبت به مسائل تاریخی جهان اسلام است و با توجه و تدبر در آن می توان دریافت که بسیاری از مفاهیم فلسفی و عرفانی که بزرگان فلسفه و عرفان بیان کرده اند در آن به وفور یافت می شود.
در این راستا و براساس رسالت تخصصی سازمانی در زمینه برنامه سازی و ارائه محتوای غنی در قالب های فرهنگی و هنری و لزوم ایده پردازی و طراحی برنامه های مختلف در سطوح گوناگون و برای عموم مخاطبان در حوزه مفاهیم نهج البلاغه دبیرخانه «اندیشه های علوی» تشکیل و این فراخوان اعلام شده و دعوت عمومی از اقشار مختلف و علاقه مندان این حوزه معرفتی انجام می پذیرد.
در این فراخوان از عموم اندیشمندان، محققان و پژوهشگران، صاحبنظران، کارشناسان و دیگر علاقه مندان به موضوعات پیرامون نهج البلاغه و شخصیت والای امیرالمومنین علی (ع) دعوت شده تا نظرات، پیشنهادات، ایده ها، طرح ها و اندیشه های خود را در تمامی قالب های فرهنگی، هنری و آموزشی به دبیرخانه این فراخوان ارسال کنند.
زمان تعیین شده و مهلت اعلام شده از سوی دبیرخانه فراخوان برای ارسال آثار مکتوب تا 15اردیبهشت ماه سال جاری تعیین شده و علاقه مندان می توانند در قالب فایل (pdf) طرح های خود را به آدرس دبیرخانه ارسال کنند.
همچنین شرکت کنندگان باید نام و نام خانوادگی، سن، میزان تحصیلات و شماره تماس خود را نیز در فایل های ارسالی به آدرس اینترنتی f.nahjolbalagh12@gmail.com ضمیمه کنند.
علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر نیز می توانند از طریق ارتباط تلفنی با شماره تلفن 33569040 دبیرخانه فراخوان اندیشه های علوی و یا از طریق مکاتبه با تلگرام و اینستاگرام فرهنگسرای نهج البلاغه @f_nahjolbalaghe پرسش های خود را مطرح و پاسخ لازم را دریافت کنند.
در پایان و پس از اتمام مهلت ارسال آثار، پنج اثر برگزیده از سوی هیئت داوران فراخوان، انتخاب و طی مراسمی به آنها جوایز نفیسی تعلق خواهد گرفت.
فرهنگسرای نهج البلاغه در میدان قیام، ابتدای خیابان ری، بوستان کوثر واقع شده است.
*برای اطلاع از اخبار متنوع انتشار یافته در شبانه روز با کانال ایرنا استان تهران در تلگرام به نشانی IRNATEHRAN@ همراه شوید.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.