فراخوان جایزه Rifat Chadirji / مرکز طراحی بغداد

0

به گزارش «فارسی مچ»، جایزه جایزه Rifat Chadirji از دانشجویان، طراحان و معماران در سراسر جهان دعوت کند سایت فعلی استفاده نشده از ساختمان قدیمی استان را به مرکز طراحی بغداد در منطقه فرهنگی شهر الوراسفا تبدیل کنند.
به گزارش خبرنگار فارسی مچ؛ برگزارکنندگان به دنبال طرح هایی هستند که در نمای ساختمان اشاره داشته باش به دوره های تاریخی بغداد.
به برنده جایزه اول ۵۰۰۰ دلار اعطا خواهد شد و به مراسم جایزه ی ۲۰۱۸ دعوت میشود. همراه با پوشش هزینه های پرواز و هتل توسط سازمان دهندگان رویداد. برندگان دوم و سوم هر یک ۱۰۰۰ دلار جایزه همراه با گواهی دریافت خواهند کرد و همچنین به مراسم جایزه ی ۲۰۱۸ دعوت خواهند شد.
علاوه بر این به اثر منتخب مردمی ۵۰۰ دلا اهدا میشود.
معماران، دانشجویان، مهندسین و طراحان دعوت شده اند تا در این رقابت شرکت کنند. مشارکت میتواند بر اساس فردی یا تیمی باشد (حداکثر چهار نفر عضو تیم).
این مسابقه امیدوار است که یک رویکرد معماری جدید به بغداد، به ارمغان بیاورد. تبدیل این سایت به یک مرکز طراحی که بهترین طراحی مدرن را نشان می دهد و همچنین یک فضای همکاری خلاقانه است، پایه ای را برای تبادلات فرهنگی تشکیل می دهد. طرح هایی مورد توجه داوران است که در آن ایجاد یک چشم انداز جدید و خوش بینانه برای آینده طراحی در عراق را همراه با معیارهایی احترام امیز نسبت به میراث فرهنگی ، در یک همبستگی واقعی از قدیمی و جدید نشان دهد.
جایزه ریفات چادیری به نام دکتر ریفات چادیری، معمار بزرگ عراق نامگذاری شده است.

هزینه ثبت نام:
۷۵ دلار – ثبت نام استاندارد
۱۰۰ دلار – آخرین مهلت ثبت نام

مهلت ثبت نام: ۶ سپتامبر ۲۰۱۸ (۱۵ شهریور ۹۷)

جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت فراخوان مراجعه نمایید.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.