فراخوان ارسال مقاله به همایش ملی هیدرولیک

0

به گزارش «فارسی مچ»، فراخوان ارسال مقاله به هفدهمین همایش ملی هیدرولیک در دانشگاه شهرکرد اعلام شد

به گزارش خبرنگار فارسی مچ؛مرکز چهارمحال و بختیاری، دبیر هفدهمین همایش ملی هیدرولیک آب گفت: مهندسی رودخانه، آب و فاضلاب، هیدرولیک محاسباتی، دریا و سواحل، مدیریت سامانه های منابع آبی، هیدرولیک محیط زیستی، محیط‌ های متخلخل، روش های عددی در مهندسی آب، هیدرو انفورماتیک، مدیریت سیلاب، ماشین‌ و سازه های هیدرولیکی و دستگاه های انتقال و توزیع آب از مهمترین محورهای این همایش است.

بهزاد قربانی تبادل دانش فنی و انتقال تجربیات در مباحث مربوط به علم هیدرولیک، سازه های هیدرولیکی و صنعت آب، ارائه آخرین دستاوردهای مهندسی هیدرولیک، بررسی و ارائه راهکارهای عملی برای نیازهای صنعت آب کشور، توجه به شاخص های توسعه پایدار و بررسی مسائل آب و محیط‌ زیست را از اهداف برگزاری هفدهمین همایش ملی هیدرولیک اعلام کرد.

وی گفت: علاقه مندان به شرکت در هفدهمین همایش ملی هیدرولیک تا 31 مرداد 97 فرصت دارند مقالات خود را به دبیرخانه این همایش واقع در دانشگاه شهرکرد ارسال کنند.

این همایش به همت انجمن هیدرولیک ایران و با همکاری گروه های مهندسی عمران و آب دانشگاه شهرکرد در روزهای 13 تا 15 شهریور در دانشکده فنی و مهندسی این دانشگاه برگزار می شود.

هیدرولیک مبحثی است که به روش های کاربردی استفاده از سیالات تحت فشار نظیر آب برای انتقال و تبدیل نیرو می پردازد.

دانشگاه شهرکرد با بیش از هشت هزار دانشجو در52 رشته کارشناسی، 68 رشته کارشناسی ارشد، 40 رشته دکترا تخصصی و یک رشته دکترای حرفه ای به عنوان دانشگاه مادر چهارمحال و بختیاری مطرح است.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.