جشنواره سراسری سرود «ترنم الهی» در چهارمحال و بختیاری

0

به گزارش «فارسی مچ»،رئیس ستاد اقامه نماز چهارمحال و بختیاری از اعلام فراخوان اولین جشنواره سراسری سرود «ترنم الهی» در استان خبر داد و گفت: این جشنواره با هدف انتقال مفاهیم اسلامی و دینی به نسل نوجوان با استفاده از ابزار هنر و سرود برگزار می شود.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ؛ ، حجت الاسلام محمد کریمی، رئیس ستاد اقامه نماز چهارمحال و بختیاری امروز (۲۲ فروردین) گفت: اولین جشنواره سراسری سرود با عنوان «ترنم الهی» به میزبانی ستاد اقامه نماز استان سمنان برگزار می شود.

وی، نمایان ساختن تاثیرات نماز و نقش آن در کاهش آسیب های اجتماعی، به زبان هنر جمعی، ترسیم فضای کاری هنری در عرصه نماز و حمایت از ایده ها و استعدادهای خلاق و تأثیرگذار در حوزه هنر اسلامی، ارتقای سطح اطلاعات عمومی و تخصصی نوجوانان و جوانان علاقه مند به رشته سرود و تلاش برای ایجاد جریان منجر به تولید آثار فاخر نمازی با استفاده از ابزار جشنواره در سطح استانی و ملی را از جمله اهداف برگزاری اولین جشنواره سراسری سرود با عنوان «ترنم الهی» برشمرد.

رئیس ستاد اقامه نماز چهارمحال و بختیاری، شناسایی گروه ها و هنرمندان شایسته به منظور ساماندهی، هدایت و بکارگیری آنان در همایش و اجلاسیه ها مربوط به نماز و، حضور پرنشاط تر جوانان و نوجوانان در فعالیت های گروهی مانند رشته هنری سرود و هنرهای آوایی، ایجاد رقابت سالم به منظور کشف و شناسایی استعدادهای برتر سرود فعال در کشور و انتقال مفاهیم اسلامی و دینی به نسل نوجوان با استفاده از ابزار هنر و سرود را از دیگر اهداف برگزاری اولین جشنواره سراسری سرود با عنوان «ترنم الهی» عنوان کرد.

حجت الاسلام کریمی ابراز کرد: نماز «جایگاه، اهمیت و تاثیرات آن در کاهش آسیب های اجتماعی و…» و فرهنگ انتظار و مهدویت از محورهای اولین جشنواره سراسری سرود با عنوان «ترنم الهی» است.

وی بابیان اینکه مهلت ثبت نام در اولین جشنواره سراسری سرود با عنوان «ترنم الهی» حداکثر تا تاریخ ۳۰ فروردین ماه جاری است افزود: علاقه مندان برای ثبت نام باید به آدرس اینترنتی www.semnan.namaz.ir مراجعه کنند

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.