تمدید ثبت ‌نام چهل‌ و یکمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم کشور

0

به گزارش «فارسی مچ»،حجت الاسلام محمد هادی بهرامی رییس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان آمل  درگفتگو با کمال آنلاین ؛ از آغاز ثبت‌ نام چهل‌ و یکمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم کشور در سایت مسابقات خبرداد وگفت: مسابقات قرآنی همه ساله در حوزه ترویج فعالیت های قرآنی کشور برگزار می شود.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ؛ وی افزود: هدف این مسابقات فراهم آوردن زمینه ای جهت انس بیش از پیش با مصحف شریف و انسان ساز قرآن کریم و مفاهیم تعالی بخش آن می باشد.

بهرامی با بیان این که ترویج آموزه های قرآن و مفاهیم ارزشمند آن و قرآن آموزی ضرورت دارد ادامه داد: برگزاری مسابقات ملی و بین المللی قرآن کریم درکشور سهم بسزایی در ترویج فرهنگ و معارف قرآن کریم در بین اقشار مختلف جامعه دارا است.

رییس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان آمل از تمدید ثبت ‌نام چهل‌ و یکمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم کشور خبرداد وگفت : جهت ثبت نام به سایت سازمان مراجعه کنند که برای تجوید ، حفظ، قرائت وترتیل تا 30 فروردین سالجاری وبرای رشته های معارفی تا 10 اردبیهشت مهلت ثبت نام رادارند .

بهرامی یادآورشد : زمان مسابقه  خواهران مرکز فرهنگی قرآنی بصیرت امام زاده ابراهیم در تاریخ 23 اردبیهشت و برادران درهمانروز در دانشکده علوم قرآنی آمل برگزار می شود

وی در پایان یادآورشد: علاقه‌مندان می‌توانند دستورالعمل چهل‌ و یکمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم را به‌صورت فایل pdf در سایت سازمان اوقاف و سایت مسابقات به نشانی WWW.QuranIran.ir را مشاهده و مطالعه کنند.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.