برگزاری مسابقه نقاشی “فرزندان ايرانيم” در مشهد

0

به گزارش «فارسی مچ»،مسابقه نقاشی “فرزندان ايرانيم” ویژه کودکان با موضوع حمایت از تولید ملی در بارگاه منور رضوی برگزار می شود

 به گزارش خبرنگار فارسی مچ؛ به نقل از گزارش خبرگزاری صداو سیما، مرکز خراسان رضوی، مسابقه نقاشی “فرزندان ايرانيم” با هدف  آشنایی کودکان با تولیدات ملی و با توجه به اهمیت این موضوع  ویژه زائران خردسال بارگاه منور حضرت علی بن موسی الرضا(ع) طراحی و اجرا می‌شود.

این مسابقه با محتوای تولیدات ایرانی در قالب شعر و نقاشی است و علاقه‌مندان می‌توانند نقاشی خود را از طریق صندوق‌های مخصوص مستقر در پایگاه‌های اطلاع رسانی فرهنگی حرم مطهر رضوی  یا به آدرس حرم مطهر رضوی، جنب باب الهادی(ع)، اداره تولیدات فرهنگی به صندوق پستی 351-91735

ارسال کنند.

آخرین مهلت برای شرکت در این مسابقه 26 خرداد همزمان با عید سعید فطر است و آستان قدس رضوی به پنج اثر منتخب جوایز فرهنگی اهدا خواهد کرد.

برگزاری مسابقات فرهنگی، تولیدات فرهنگی اعم از تولید و انتشار کتاب، سی‌دی، انتشار پوستر و کارت پستال از فعالیت‌های فرهنگی معاونت تبلیغات اسلامی آستان قدس رضوی است که در مناسبت های مختلف به زائران و مجاوران امام رضا(ع) ارائه می شود.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.