اعلام فراخوان هشتمین دوره جشن کتاب سال سینمای ایران

0
به گزارش «فارسی مچ»،فراخوان هشتمین دوره جشن کتاب سال سینمای ایران منتشر شد. به گزارش امتداد نیوز، خانه سینما به منظور ارج نهادن به تلاش های نویسندگان و مترجمان حوزه ادبیات سینمای ایران که در رشد و ارتقای سینمای کشور سهم دارند و نیز برای کمک به جریان سازی در زمینه تالیف، ترجمه و نشر، هشتمین دوره جشن کتاب سینمای ایران را برگزار می کند.
به گزارش خبرنگار فارسی مچ؛ ضوابط تمام کتاب های سینمایی که از مهر ماه ۹۶ تا پایان شهریور ماه ۹۷ برای نخستین بار چاپ و توزیع شده باشد. کتاب هایی که به دبیرخانه جشن ارایه می شوند باید دارای شابک باشد. هر ناشر، مولف و یا مترجم می تواند با تکمیل فرم شرکت و ارسال ۸ نسخه از کتاب های خود به دبیرخانه جشن (مستقر در کتابخانه خانه سینما) در این رویداد شرکت کند.
هیات داوری
یک گروه ۷ نفره متشکل از نویسندگان، مولفان و مدرسان سینمایی، مجموعه آثار را ارزیابی و داوری می کنند و جوایز زیر را اهدا می کنند: هدهد زرین، دیپلم افتخار و هدیه نقدی به بهترین تالیف. هدهد زرین، دیپلم افتخار و هدیه نقدی به بهترین ترجمه. هدهد زرین، دیپلم افتخار و هدیه نقدی به بهترین ناشر. هیات داوران همچنین می تواند در صورت صلاحدید، جایزه ای را (شامل هدهد زرین و هدیه نقدی) به انتخاب ویژه خود اختصاص دهد .
نکوداشت
دبیر جشن کتاب سال سینمای ایران جایزه ای با نام «دستاورد ادبیات سینمایی» به یکی از دست اندرکاران این حوزه به پاس یک عمر فعالیت اهدا خواهد کرد.
گاه شمار
جایزه ۳۱ شهریور ماه نود و هفت: آخرین مهلت تکمیل برگ شرکت در جشن کتاب سال و ارسال ۵ نسخه از کتاب به دبیرخانه. اول بهمن نود و هفت: اعلام نامزدهای جشن کتاب سال سینمای ایران. اول اسفند نود و هفت: برگزاری آیین جشن کتاب سال سینمای ایران و اعلام برندگان و اعطای جوایز.
فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.