مسابقه عکس از سفره “هفت سین” در کرمانشاه

0

به گزارش «فارسی مچ»، به نقل از کربلاییان، مسابقه عکاسی سفره هفت‌سین با محوریت آئین و  فرهنگ استان به همت سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کرمانشاه برگزار می‌شود.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ؛،‌ مسابقه مذکور در ۲ بخش آزاد و ویژه برگزار می‌شود، که در فراخوان این مسابقه برای سفره‌های “هفت سین” که در تهیه آن‌ها از سبزه غلات و حبوبات استفاده نشده، امتیاز ویژه در نظر گرفته می‌شود.

طبق فراخوان این دوره از مسابقات فرهنگی، عکس‌های ارسالی در بخش آزاد باید در سال جدید گرفته شده باشد و در بخش ویژه عکس‌ها نیز مربوط به گذشته باشد.

گفتنی است، مهلت ارسال آثار از یکم الی ۱۵ فروردین عنوان شده و علاقمندان به شرکت در این مسابقه می‌توانند به‌منظور کسب اطلاعات بیشتر و شرکت در مسابقه به کانال تلگرامی Gahvarehtamadon@ مراجعه و یا با شماره تلفن ۳۷۲۳۳۰۲۰ تماس حاصل کنند.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید