مسابقه بزرگ کتابخوان شو

0

به گزارش «فارسی مچ»، باشگاه کتابخوانی محیا طراحی و برگزار می گردد. این مسابقه با محوریت ۶کتاب زیر برای همه سلیقه ها طراحی شده است:
۱_ سلام بر ابراهیم

۲_ چایت را من شیرین می کنم

۳_ گل آخر دقیقه ۹۰

۴_ انتظار عامیانه، عالمانه و عارفانه

۵_ قصه دلبری

۶_ نیمه دیگرم(جلد۱)

زمان برگزاری مسابقه:
به گزارش خبرنگار فارسی مچ؛ این مسابقه در دو مرحله برگزار می شود.در مرحله اول که از۸بهمن شروع و تا۲۳بهمن ماه ادامه خواهد یافت، شرکت کنندگان می بایست با محوریت یک کتاب از شش کتاب مسابقه، کلیپی(۲الی۴دقیقه) را تهیه کرده و در آن کلیپ، کتاب را معرفی نمایند.نکته حایز اهمیت در این کلیپ روایت و معرفی کتاب از زبان گوینده و تولید کننده اثر هست.

در مرحله دوم که در نمایشگاه کتاب استان قم از تاریخ۹۶/۱۱/۲۵الی۹۶/۱۲/۵برگزار می گردد،برگزیدگان مرحله اول که توسط دبیرخانه این مسابقه انتخاب شده اند، می بایست در برنامه #کتابخوان_شو که در نمایشگاه کتاب استان قم برگزار می گردد شرکت کرده و به صورت زنده به اجرای معرفی و روایت خود از کتاب مورد نظر
(انتخابی از ۶کتاب مسابقه)
در مقابل دید تیم داوری و مردم بپردازند.
(در واقع به اجرای استند آپ کتاب بپردازند)

نحوه ارزیابی:
مرحله اول:
دبیرخانه مسابقه از بین آثار رسیده به این دبیرخانه نفرات برگزیده را انتخاب و از آن ها جهت اجرای زنده در برنامه #کتابخوان_شو در نمایشگاه کتاب استان دعوت به عمل خواهد آورد.
مرحله دوم:
بعد از اجرای تمامی شرکت کنندگان، سه نفر برگزیده توسط تیم داوری مسابقه #کتابخوان_شو انتخاب خواهد شد.همچنین از دونفر از شرکت کنندگان به انتخاب آرای مردمی تقدیر به عمل خواهد آمد.

جوایز:

۱_نفر اول(به انتخاب تیم داوری):
کارت هدیه۵.۰۰۰.۰۰۰ریالی+تندیس مسابقه

۲_نفر دوم(به انتخاب تیم داوری)
کارت هدیه۳.۰۰۰.۰۰۰ریالی+تندیس مسابقه

۳_نفرسوم(به انتخاب تیم داوری)
کارت هدیه۲.۰۰۰.۰۰۰ریالی+تندیس مسابقه

۴_نفر چهارم(به انتخاب آرای مردمی):
کارت هدیه۱.۰۰۰.۰۰۰ریالی+تندیس مسابقه

۵_نفر پنجم(به انتخاب آرای مردمی):
کارت هدیه۸۰۰.۰۰۰ریالی+تندیس مسابقه

نحوه ارسال آثار:
شرکت کنندگان می توانند آثار خود را به ادمین کانال #باشگاه_کتابخوانی_محیا

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید