جشنواره ایده سازان برتر

0

به گزارش «فارسی مچ» اولین جشنواره ایده سازان برتر با محوریت ایده و طرح در حوزه های علوم مهندسی، علوم پزشکی و علوم پایه توسط مرکز رشد بیوتکنولوژی دانشگاه علوم پزشکی شیراز برگزار می شود.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ؛ به نقل از دبیرخانه اولین جشنواره ایده سازان برتر ، با توجه به شعار سال (اقتصاد مقاومتی ، تولید و اشتغال) به منظور بهره مندی از ایده های جوانان، محققان و پژوهشگران ایرانی در راستای ایجاد روحیه نوآوری و کارآفرینی در دانشگاه‌ها و حمایت از ایده‌های برتر به‌منظور تولید و اشتغال در سطح جامعه و تحول در بخش اقتصادی کشور و هم چنین ایجاد پیوند بین صاحبان ایده، دانشگاه ها و بخش سرمایه گذار ، اولین جشنواره ایده سازان برتر با محوریت ایده و طرح در حوزه های علوم مهندسی، علوم پزشکی و علوم پایه توسط مرکز رشد بیوتکنولوژی دانشگاه علوم پزشکی شیراز با همکاری شرکت مهندسی ایده سازان و فناوران جوان صنعت برگزار می شود.

جوایز:

با نظر به قدردانی از حضور ارزشمند ایده پردازان و فناوران عزیز شرکت کننده در اولین جشنواره ایده سازان برتر ، شورای سیاست گذاری جشنواره در نظر دارد با همکاری مراکز رشد علم و فناوری حامی جشنواره، به ایده و طرح های  منتخب و برگزیده جشنواره  اعتبار پژوهشی اعطاء نماید.

هم چنین با توجه به سیاست در نظر گرفته شده ، ایده و طرح های ارسالی به جشنواره در دو قالب منتخب و  برگزیده نهایی مورد تقدیر قرار خواهند گرفت. لازم بذکر است به ایده و طرح های منتخب، گواهی تحت عنوان ایده / طرح منتخب همراه با لوح تقدیر  و به نفرات برگزیده ، گواهی  تحت عنوان ایده / طرح برگزیده همراه با جوایز نفیس اعطا خواهد شد.

هرچند برای نفرات در هر دو قالب منتخب و برگزیده، اعتبار پژوهشی از مراکز رشد مربوطه اعطا خواهد شد.

آخرین مهلت ارسال چکیده ایده و طرح تا 20 بهمن 1396 می باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت اطلاع رسانی جشنواره به آدرس www.ideasazanjavan.ir مراجعه نمایید.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.