مسابقه بزرگ خلیج تا ابد فارس

0

زمان باقیمانده جهت شرکت در مسابقه

[wpdevart_countdown text_for_day=”روز” text_for_hour=”ساعت” text_for_minut=”دقیقه” text_for_second=”ثانیه” countdown_end_type=”time” end_date=”24-10-2017 23:59″ start_time=”1508871447″ end_time=”26,1,15″ action_end_time=”show_text” content_position=”center” top_ditance=”10″ bottom_distance=”10″ ]زمان شرکت در این مسابقه به پایان رسیده است؛ لطفا با مراجعه به صفحه اصلی سایت از آخرین مسابقات درج شده دیدن نمایید.[/wpdevart_countdown]

به گزارش «فارسی مچ» به همت کتابخانه آیت الله طالقانی(ره) مسابقه بزرگ خلیج تا ابد فارس برگزار می شود.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ؛ به نقل از روابط عمومی فرهنگسرای عترت، از دیرباز خاورمیانه و خلیج فارس از اهمیت ویژه و استراتژیک برای غالب کشورها بویژه کشورهایی که در آن واقع شده اند برخوردار بوده است . از این رو مدتی است شوراي‌ عالي‌ انقلاب‌ فرهنگي‌ با توجه‌ به‌ هدف‌ قراردادن‌ هويت‌ فرهنگي‌ و تاريخي‌ ملت‌ ايران‌ از سوي‌ ايادي‌ استكبار جهاني‌ به‌ خصوص‌ برخي‌ از كشورهاي‌ همسايه‌ و تلاش‌ آنان‌ براي‌ تحريف‌ نام‌ تاريخي‌خليج‌ فارس ؛ روز اخراج‌ پرتغالي‌ها از تنگه‌ هرمز را به‌ عنوان‌ روز ملي‌ خليج‌ فارس‌ نامگذاري‌ كرده است.

در این راستا و در جهت پاسخگویی به سخنان یاوه و اهانت آمیز اخیر ترامپ کتابخانه آیت الله طالقانی(ره) از مراکز مدیریت فرهنگی هنری منطقه12 در نظر دارد به منظور پاسداشت هویت ملی ، مسابقه فرهنگی «تا ابد فارس» را به صورت پیامکی برگزارکند و از میان پاسخهای صحیح به قید قرعه به تعدادی از برگزیدگان جوائز ارزنده ای تقدیم نماید.

در این مسابقه که از تاریخ 25 مهرماه لغایت 28 آبان ماه برگزار می شود بروشورهایی حاوی اطلاعات تاریخی و تحریف واقعیت های این مرز و بوم بویژه خلیج فارس در اختیار شهروندان قرار می گیرد.

مسابقه ای به صورت پیامکی از بروشورها خواهد بود و در پایان به قید قرعه جوایزی به برندگان اهدا می شود.

علاقه مندان برای شرکت در این مسابقه و کسب اطلاعات بیشتر می توانند به کتابخانه آیت الله طالقانی(ره) واقع در پیچ شمیران، خ نور محمدی کوچه آیت الله طالقانی مراجعه و یا باشماره تلفن 77526922 و 77526923 تماس حاصل فرمایند.

برای اطلاع بیشتر از آخرین اخبار برنامه‌ها و فعالیت‌های مراکز فرهنگی هنری شهر تهران و فرهنگسرای عترت می‌توانید به نشانی ساب پورتال به آدرس www.12.farhangsara.ir مراجعه کنید.

برای عضویت در سامانه اطلاع رسانی مدیریت فرهنگی هنری منطقه 12 ؛ عدد 12 را به سامانه 3000572012 پیامک کنید.

به 20 نفر از افرادی که جواب صحیح را به سامانه 3000572012 پیامک کنند. کارت هدیه 50 هزار تومانی اهداء خواهد شد.

 

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.