فراخوان مسابقه بزرگ عکس اربعین حسینی

0

زمان باقی مانده جهت ارسال آثار

[wpdevart_countdown text_for_day=”روز” text_for_hour=”ساعت” text_for_minut=”دقیقه” text_for_second=”ثانیه” countdown_end_type=”time” end_date=”29-10-2017 23:59″ start_time=”1509292805″ end_time=”13,4,15″ action_end_time=”show_text” content_position=”center” top_ditance=”10″ bottom_distance=”10″ ]زمان شرکت در این مسابقه به پایان رسیده است؛ لطفا با مراجعه به صفحه اصلی سایت از آخرین مسابقات درج شده دیدن نمایید.[/wpdevart_countdown]

به گزارش «فارسی مچ» کانون بسیج هنرمندان شهرستان سمنان در فراخوانی عکاسان هنرمند را به مسابقه بزرگ عکس اربعین حسینی با پیام «از دریجه دوربین تلفن همراه خود اربعین را جهانی کنیم» فراخواند.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ؛ دفتر عکس بسیج هنرمندان شهرستان سمنان،  تبیین ابعاد فرهنگی ، هنری ، اجتماعی ، مذهبی و حماسی راهپیمایی اربعین، حضور ادیان و دیگر مذاهب در راهپیمایی اربعین حسینی،  تأثیر راهپیمایی اربعین بر سلامت روانی جامعه جهانی، نقش تربیتی راهپیمایی اربعین بر محیط خانواده و فرزندان در کاهش آسیب‌های اجتماعی، ترویج فرهنگ ایثار و فروتنی در خدمت به زائران اهل بیت (ع) و نهادینه سازی صحیح راهپیمایی اربعین به دور از هرگونه خرافه و انحرافات احتمالی از اهداف فرهنگی این مسابقه برشمرد.

حضور زنان و کودکان در راهپیمایی اربعین با الگوپذیری از شخصیت حضرت زینب (س)، اهمیت راهپیمایی اربعین در مسیر انتظار و تحقق جامعه جهانی مهدوی، راهپیمایی اربعین و هراس استکبار جهانی و گروه‌های تروریستی، معرفی و ترویج فرهنگ شهادت با تکیه بر محصولات هنری در بین مخاطبین،  امر به معروف و نهی از منکر در قیام امام حسین (ع)، ضرورت شناخت افکار عمومی از فلسفه وجودی راهپیمایی اربعین حسینی و- نقش حائز اهمیت مدافعان حرم مطهر اهل بیت (ع) در حفظ فرهنگ اسلامی از اهداف فرهنگی این مسابقه بزرگ اعلام شده است.

بر اساس این فراخوان  هر شخص می‌تواند تا پنج عکس منطبق با موضوع و اهداف راهپیمایی بزرگ اربعین حسینی ارسال نماین و  مسئولیت حقوقی آثار بر عهده فرد ارسال کننده تصاویر است، به مشخصات فردی ارسال کننده ها که ناقص باشد ترتیب اثر داده نمی‌شود، آثار شرکت کنندگانی که فقط از استان سمنان ارسال می شود قابل پذیرش است و شرکت مردمی و برای عموم آزاد استاز جمله مقررات این مسابقه اعلام شده است.

این فراخوان با تاکید براینکه آثار و تصاویر ی که فقط با دوربین تلفن همراه گرفته می‌شود قابل پذیرش است افزود: بیستم آبان مهلت ارسال آثار است.فراخوان مسابقه بزرگ عکس اربعین حسینی زمان قرعه‌کشی و اعلام برندگان در کانال تلگرامی را بیست و ششم آبان، زمان تجلیل  و اهدای جوایز را پنجم آذر و نحوه ارسال آثار ارسال تصاویر، همراه با مشخصات کاملرا  از طریق شماره تلگرامی  ۰۹۳۷۱۸۵۸۸۱۳ اعلام کرده است.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.