دومین جشنواره شعر طنز خراسان جنوبی برگزار می شود

0

زمان باقی مانده جهت ارسال آثار

[wpdevart_countdown text_for_day=”روز” text_for_hour=”ساعت” text_for_minut=”دقیقه” text_for_second=”ثانیه” countdown_end_type=”time” end_date=”30-10-2017 23:59″ start_time=”1509379399″ end_time=”17,3,45″ action_end_time=”show_text” content_position=”center” top_ditance=”10″ bottom_distance=”10″ ]زمان شرکت در این مسابقه به پایان رسیده است؛ لطفا با مراجعه به صفحه اصلی سایت از آخرین مسابقات درج شده دیدن نمایید.[/wpdevart_countdown]

به گزارش «فارسی مچ» فراخوان دومین جشنواره شعر طنز خراسان جنوبی توسط اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی این استان منتشر شد.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ؛ احمد محبی با اعلام این خبر بیان داشت: دومین جشنواره شعر طنز خراسان جنوبی با هدف کشف، جذب و پرورش استعدادهای جوان، ترویج و معرفی طنز فاخر و طنزپردازان فخیم استان برگزار می شود.

وی به شرایط شرکت در این جشنواره اشاره کرد و گفت: شرکت برای عموم علاقمندان در تمامی گروه های سنی آزاد است و استفاده از تمامی قالب های شعری نیز برای شرکت در این جشنواره هیج مشکلی ندارد.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی با بیان اینکه هر شرکت کننده می تواند حداکثر تا پنج اثر شعری در این جشنواره شرکت کند،‌ افزود: ارسال آثار از طریق پست الکترونیک به آدرس دبیرخانه جشنواره و یا از طریق ارسال اثر به صورت تایپ شده روی یک کاغذ A۴ امکان پذیر است.

وی با تاکید بر اینکه تکمیل فرم شرکت در جشنواره و ارسال آن به همراه آثار ارسالی الزامی است،‌ تصریح کرد: ارسال اثر توسط افراد به منزله قبول مالکیت اثر و اصالت آن تلقی می شود و هیچ گونه مسئولیتی بر عهده دبیرخانه جشنواره نخواهد بود.

محبی با اشاره به اینکه آخرین مهلت ارسال آثار توسط علاقمندان به حوزه شعر طنز ۲۵ آبان ماه جاری است،‌ گفت: اختتامیه دومین جشنواره طنز خراسان جنوبی همزمان با ۱۲ آذرماه سالجاری برگزار خواهد شد.

وی افزود: هر شرکت‌کننده می‌تواند با حداکثر ۵ اثر در جشنواره شرکت کند و یادآور شد: به نفر اول جشنواره لوح تقدیر و مبلغ ۸۰۰۰۰۰۰، به نفر دوم لوح تقدیر و مبلغ ۶۰۰۰۰۰۰ و به نفر سوم نیز لوح تقدیر و مبلغ ۵۰۰۰۰۰۰ اعطاء می‌شود.

گفتنی است متاسفانه هنوز آدرس ایمیل یا دبیرخانه برای ارسال آثار از سوی مسئولین امر منتشر نشده است، به محض انتشار در فارسی مچ درج می شود.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.