فراخوان جشنواره سراسری داستان کوتاه دفاع مقدس منتشر شد

0

زمان باقی مانده جهت ارسال آثار

[wpdevart_countdown text_for_day=”روز” text_for_hour=”ساعت” text_for_minut=”دقیقه” text_for_second=”ثانیه” countdown_end_type=”time” end_date=”05-11-2017 23:59″ start_time=”1509899271″ end_time=”184,3,45″ action_end_time=”show_text” content_position=”center” top_ditance=”10″ bottom_distance=”10″ ]زمان شرکت در این مسابقه به پایان رسیده است؛ لطفا با مراجعه به صفحه اصلی سایت از آخرین مسابقات درج شده دیدن نمایید.[/wpdevart_countdown]

به گزارش «فارسی مچ» جشنواره سراسری داستان کوتاه دفاع مقدس از سوی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان و با همکاری انجمن داستان کرمان، برگزار می شود.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ؛ مهدی محبی کرمانی، با اعلام این خبر گفت: با توجه به تقارن هفته دفاع مقدس و ماه محرم و به منظور انتقال میراث ارزشمند هشت سال دفاع مقدس و مستندسازی رشادت های دلاورمردان، زنان و مردان ایران اسلامی، جشنواره سراسری داستان کوتاه دفاع مقدس برگزار می شود.

وی ادامه داد: این جشنواره در دو بخش اصلی و آزاد بر پا خواهد شد، که بخش اصلی “داستان کوتاه با موضوع شهدای هشت سال دفاع مقدس و مدافع حرم” می باشد و بخش آزاد “داستان کوتاه با موضوع آزاد” را شامل می شود.

محبی ادامه داد: برای شرکت در این جشنواره هر شرکت کننده می تواند در بخش ویژه و آزاد، دو اثر ارسال کند . تعداد کلمات هر داستان از ٣٠٠٠ کلمه بیشتر نباشد و داستان های ارسالی در کتابی چاپ نشده و در سایر جشنواره ها مقامی به دست نیاورده باشند.

وی همچنین در خصوص شیوه ارسال آثار گفت: آثار باید در قالب فایل word و به نشانی پست الکترونیک انجمن داستان کرمان anjoman.dastan.kerman@gmail.com ارسال شود.

رئیس انجمن داستان کرمان گفت: آخرین مهلت ارسال برای شرکت در این جشنواره ١٥ اردیبهشت ماه ١٣٩٧ می باشد و معرفی آثار برگزیده، سوم خردادماه ٩٧ و همزمان با سالروز فتح خرمشهر خواهد بود.

جوایز هر بخش به نفر اول:تندیس جشنواره ، لوح تقدیر و ١٠ میلیون ریال جایزه نقدی ، نفر دوم:لوح تقدیر و ٧/٥٠٠/٠٠٠ریال جایزه نقدی و نفر سوم: لوح تقدیر و ٥/٠٠٠/٠٠٠ ریال جایزه نقدی.

ضمن اینکه آثار برگزیده جشنواره در قالب یک مجموعه مستقل داستان به چاپ می رسد.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.