فراخوان ششمین جشنواره مجازی کتاب‌خوانی

0

زمان باقی مانده جهت شرکت در مسابقه

[wpdevart_countdown text_for_day=”روز” text_for_hour=”ساعت” text_for_minut=”دقیقه” text_for_second=”ثانیه” countdown_end_type=”time” end_date=”18-07-2017 23:59″ start_time=”1500399181″ end_time=”146,1,45″ action_end_time=”show_text” content_position=”center” top_ditance=”10″ bottom_distance=”10″ ]زمان شرکت در این مسابقه به پایان رسیده است؛ لطفا با مراجعه به صفحه اصلی سایت از آخرین مسابقات درج شده دیدن نمایید.[/wpdevart_countdown]

به گزارش «فارسی مچ» فرهنگسرای فردوس با همکاری مدیریت امور کتابخانه‌ها و ترویج فرهنگ کتاب­‌خوانی سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران، ششمین جشنواره مجازی کتاب­‌خوانی را برگزار می­‌کند.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ؛ جشنواره مجازی کتاب­‌خوانی، عنوان یک مسابقه سراسری کتاب ‌خوانی است که از میان رمان­‌ها و داستان­‌های مطرح ایران و جهان در فضای مجازی و به صورت اینترنتی برگزار می شود.

اهداف:

الف- ترویج فرهنگ کتاب­‌خوانی

ب- افزایش سرانه مطالعه کتاب در کشور

ج- معرفی آثار ارزشمند ادبیات داستانی ایران و جهان

د- استفاده مفید از فضای مجازی حول موضوعات فرهنگی، هنری و کتاب­‌خوانی

ه- ترویج اهداف و ارزش هایی مانند: تکریم زندگی، همدلی و مهربانی، صلح، دوستی و عشق، اهمیت به نهاد خانواده، اهمیت مشارکت و همبستگی اجتماعی و…در قالب رمان و داستان

رده­‌های سنی و بخش‌­های مختلف جشنواره:

الف- کودک (۳تا ۷سال)

ب- نوجوان (۸تا ۱۵ سال)

ج- بزرگسال (۱۶ سال به بالا)

بخش­‌های جشنواره:

  • اصلی

-مسابقه از میان رمان­‌ها و داستان­‌های معرفی شده در تارنمای جشنواره

  • جنبی

– خانواده و تکریم زندگی

شیوه شرکت در جشنواره:

ابتدا به تارنمای جشنواره به آدرس www.ketabkhanimajazi.ir  مراجعه کرده و ثبت نام کنید. سپس با توجه به رده سنی خود، به بخش بزرگسال، نوجوان یا کودک وارد شوید. در این بخش­‌ها، چندین رمان و داستان مطرح در حوزه تالیف و ترجمه معرفی شده­اند.یک یا تعدای از رمان­‌ها را انتخاب کنید و پس از مطالعه آن­‌ها، پاسخ‌نامه خود را مطابق با توضیحات مندرج در هر بخش، تکمیل و از طریق تارنمای جشنواره به دبیرخانه ارسال فرمائید.

 تقویم زمانی جشنواره:

آغاز جشنواره: ۲۰ تیر ۱۳۹۶

مهلت ارسال پاسخ‌نامه­‌ها: ۲۰ آذر ۱۳۹۶

مراسم اختتامیه: متعاقبا از طریق تارنمای جشنواره اعلام خواهد شد

آدرس دبیرخانه:

تهران- صادقیه-بلوار فردوس- بعد از چهارراه مخابرات-فرهنگسرای فردوس-کتابخانه فردوس- تلفن:۴۴۰۸۱۰۴۳-۰۲۱

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید