مسابقه نوروزی امید آینده

0

زمان باقی مانده جهت شرکت در مسابقه

[wpdevart_countdown text_for_day=”روز” text_for_hour=”ساعت” text_for_minut=”دقیقه” text_for_second=”ثانیه” countdown_end_type=”time” end_date=”24-03-2017 23:59″ start_time=”1490367781″ end_time=”27,4,10″ action_end_time=”show_text” content_position=”center” top_ditance=”10″ bottom_distance=”10″ ]زمان شرکت در این مسابقه به پایان رسیده است؛ لطفا با مراجعه به صفحه اصلی سایت از آخرین مسابقات درج شده دیدن نمایید.[/wpdevart_countdown]

به گزارش «فارسی مچ» بانک آینده به مناسبت فرا رسیدن سال نو خورشیدی، چند مسابقه برای دانش آموزان باهوش ایرانی طراحی کرده است.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ؛ حساب پس انداز «امید آینده» برای دانش آموزانی که در سنین ۷ تا ۱۸ سال می باشند، تعریف شده است. از طریق این خدمت بانکی که بر اساس ویژگی ها و خواسته های رو به گسترش دانش آموزان طراحی شده است؛ تمامی خدمات بانکی متناسب، قابل ارایه است.

مسابقه نقاشی

خودت را نقاشی کن که در آینده چه کاره شده ای. اصلا آینده، چه شکلی است؟ خانه ها، ماشین ها، لباس ها چه شکلی شده اند؟ از نقاشی خودت یک عکس بگیر و آن را برای ما ارسال کن.

مسابقه انشاء

دوست داری در آینده چه کاره شوی؟ اصلا شاید شغلی را انتخاب کنی که در حال حاضر وجود ندارد. شغلی که در آینده به وجود خواهد آمد. مثلا متخصص تعمیرات روبات های خانگی و یا معلم آموزش زبان مریخی. برای ما بنویس که آینده چه شکلی است؟ ابزارها، ماشین ها، زمین، آسمان و خیلی چیزهای دیگر، به چه شکل در آمده اند؟ از نوشته خودت یک عکس بگیر و برای ما ارسال کن.

مسابقه “اگر تو بودی چه ابزاری طراحی می کردی؟”

امروزه ما از مجموعه ای از وسایل استفاده می کنیم که سال ها پیش ابداع شده اند. چه قدر خوب می شد اگر که خیلی از آن وسایل را دوباره و بهتر ابداع می کردیم. مثلا آمپولی اختراع می کردیم که درد نداشت. تو هم به این موضوع فکر کن که کدام یک از وسایل موجود را می توانی بهتر از آنچه که هست، بسازی. درباره آن برای ما بنویس و یا آن را طراحی کن. حتی بهتر است که هم توضیح دهی و هم طراحی کنی. از کار خودت عکس بگیر و برای ما ارسال کن.

مسابقه “شبیه آینده ات شو!”

چه شغلی را دوست داری؟ فکر می کنی در آینده چه شغل های جدیدی به وجود آیند؟ با وسایل و ابزاری که در دسترس است، لباس، تجهیزات، و ابزار آن شغل را بساز. سپس لباس را به تن کن و با ابزاری که ساخته ای، از خودت یک عکس بگیر و برای ما ارسال کن.

جایزه این مسابقه ۶ عدد “سونی پلی استیشن ۴” و ۹۰ عدد کارت هدیه به ارزش ۵ میلیون ریال می باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر و شرکت در مسابقه می توانید به سایت آن به نشانی www.ba-omid.ir مراجعه نمایید.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.