تمدید سوگواره رسانه ای سفینه النجاه

0

زمان باقی مانده جهت ارسال آثار

[wpdevart_countdown text_for_day=”روز” text_for_hour=”ساعت” text_for_minut=”دقیقه” text_for_second=”ثانیه” countdown_end_type=”time” end_date=”23-01-2017 23:59″ start_time=”1485186480″ end_time=”2,4,30″ action_end_time=”show_text” content_position=”center” top_ditance=”10″ bottom_distance=”10″ ]زمان شرکت در این مسابقه به پایان رسیده است؛ لطفا با مراجعه به صفحه اصلی سایت از آخرین مسابقات درج شده دیدن نمایید.[/wpdevart_countdown]

به گزارش «فارسی مچ» فراخوان نخستین سوگواره رسانه ای سفینه النجاه تا 7 بهمن ماه تمدید شد.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ؛ نخستین سوگواره رسانه‌ای سفینه النجاه با موضوعات اربعین حسینی در بخش‌های فیلم مستند،نماهنگ و عکس برگزار می‌شود.

شرکت کنندگان می‌توانند از راه ایمیل Soogvarehnejat@chmail.ir و اکانت تلگرامی MourningSafeenatunNejat@ آثار خود را ارسال کنند و برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به سایت دبیرخانه سوگواره سفینه النجاه به آدرس www.soogvareh-nejat.ir  مراجعه کنند.

این سوگواره با همکاری و مشارکت موسسه فرهنگی تبلیغی تولیدات رسانه ای مُبشر فیلم و سایت فارسی مچ برگزار می‌شود.

این سوگواره در بخش‌های تک عکس، مجموعه عکس و عکس تلفن همراه و بخش فیلم کوتاه، مستند و نماهنگ برگزار می‌شود.

این سوگواره در موضوعات معرفی شخصیت و جایگاه امام حسین(ع) و اهداف قیام عاشورا، حضور ملیت‌های مختلف از سراسر جهان در پیاده‌روی اربعین، جلوه‌های مبارزه با استکبارستیزی در پیاده‌روی، سختی ها و مشکلات مسیر پیاده روی و غیره برگزار می‌شود.

پیاده‌روی بزرگ اربعین ، میعادگاه انسان‌های آزاد و فرصتی بی‌بدیل برای جهانی شدن شعائر حسینی است و این تجمع میلیونی آثار اجتماعی و بین‌المللی ویژه‌ای در تعمیق ارزش‌های دینی دارد اما هنوز گمنام و ناشناخته است و فطرت‌های پاک در سراسر جهان تشنه آشنایی با آن هستند.

سوگواره مردمی سفینه النجاه با هدف معرفی جهانی رویداد عظیم پیاده روی اربعین، محفلی را فراهم آورده تا همه علاقمندان از سراسر جهان بتوانند سهمی در تبلیغ شعائر حسینی داشته باشند.

استفاده از ظرفیت‌های گسترده رسانه‌ای برای ثبت و ترویج مفاهیم والای فرهنگ عاشورا و زیارت اربعین، تشویق و ترغیب هنرمندان برای پرداختن به موضوع‌های مرتبط با فرهنگ عاشورا و زیارت اربعین و فراهم آوردن بستری مناسب برای کشف استعدادهای هنری و ارائه توانمندی‎ها، ایجاد ارتباط و تبادل تجربه‌های هنری میان هنرمندان علاقه‌مند به موضوع سوگواره و اجرای پژوهشی تصویری در بیان عظمت و شکوه و وحدت مسلمانان برای فراهم آوردن محفلی برای ثبت سوغات سفر معنوی زیارت اربعین از مهم ترین اهداف برگزاری این سوگواره است.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.