مسابقه رای به فارسی مچ + جوایز نقدی

5

زمان باقی مانده برای رای دادن

[wpdevart_countdown text_for_day=”روز” text_for_hour=”ساعت” text_for_minut=”دقیقه” text_for_second=”ثانیه” countdown_end_type=”time” end_date=”15-01-2017 23:59″ start_time=”1484500040″ end_time=”28,3,20″ action_end_time=”show_text” content_position=”center” top_ditance=”10″ bottom_distance=”10″ ]زمان شرکت در این مسابقه به پایان رسیده است؛ لطفا با مراجعه به صفحه اصلی سایت از آخرین مسابقات درج شده دیدن نمایید.[/wpdevart_countdown]

به گزارش «فارسی مچ» در نهمین دوره جشنواره وب و موبایل ایران به فارسی مچ به عنوان برترین سایت اطلاع رسانی رویدادها رای دهید.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ؛ آن چیزی که همواره پیشتوانه و تکیه گاه فارسی مچ بوده است؛ کاربران فهیم آن به عنوان صاحبان اصلی سایت بوده و هست.

مسابقه وب ایران

به پاسداشت قدردانی از افرادی که لطف می کنند و به فارسی مچ در جشنواره وب و موبایل ایران رای می دهند؛ قرعه کشی صورت گرفته و به 5 نفر جایزه نقدی 20000 تومانی تعلق خواهد گرفت.

در صورتی که فارسی مچ به عنوان برترین سایت مردمی اطلاع رسانی رویدادها با رای شما انتخاب شود 2 جایزه نقدی 50000 تومانی نیز بین تمامی شرکت کنندگان قرعه کشی می شود.

فقط کافی است شما پس از رای خود به فارسی مچ و کلیک بر روی گزینه تایید رای، از ایمیل دوم و نهایی که برای شما ارسال می شود با مشخص بودن ایمیل خودتان؛ عکس گرفته و فرم زیر را پر نمایید و یا اطلاعات درخواستی را به @fmadmin ارسال کنید.(اگر نیاز به راهنمایی دارید حتما این مطلب را تا آخر مطالعه نمایید.)

[iphorm id=”6″ name=”وب ایران”]

چیلیوری، حامی تجاری نهمین دوره جشنواره وب و موبایل ایران، برای قدردانی از رای های مردمی، به هر رای دهنده یک کد تخفیف سفارش اینترنتی غذا 50% تا سقف 10000 تومان هدیه می دهد.

اقامت 24؛ حامی تجاری نهمین دوره جشنواره وب و موبایل ایران، برای قدردانی از رای های مردمی، به هر رای دهنده یک کد تخفیف 40 هزار تومانی برای رزرو تمامی هتل های ایران تا پایان نوروز 96 هدیه می دهد.

تمامی افرادی که به ما رای می دهند در سامانه پیامکی ما عضو شده و زین پس پیامک های رایگان برخی مسابقات را دریافت می کنند.

توجه: هر چه تعداد بیشتری رای توسط شما و دوستان و آشناهای شما به ما به ثبت برسد شانس بیشتری برای برنده شدن دارید پس حتما آنها را نیز خبر کنید.

ما در فارسی مچ همواره سعی کردیم کارها را طبق نظرات ارزشمند شما پیش ببریم؛ حالا در رقابتی دیگر دستان مهربان شما عزیزان را می فشاریم برای رای به سایت خودتان.

جشنواره وب و موبایل ایران از معتبرترین جشنواره های حوزه فناوری اطلاعات است که تاکنون هشت دوره آن از سال ۱۳۸۷ برگزار گردیده است.

نهمین جشنواره وب و موبایل ایران از پنجم دی ماه سال جاری آغاز به کار کرده است.

همان طور که مستحضر می باشید همواره یکی از راه های میانبر برای شناخته شدن یک محصول برگزیده شدن آن در جشنواره های مختلف است.

فارسی مچ در طول شش سال فعالیت خود به فضل خداوند متعال و با همیاری شما کاربران عزیز توانسته پله های ترقی را با سرعت هر چه تمام تر طی کند اما هنوز تا رسیدن به قله هدف فاصله دارد.

یکی از میانبرهای رسیدن سریعتر به قله، برگزیده شدن در جشنواره های معتبری چون جشنواره وب و موبایل ایران می باشد.

این برگزیده شدن می تواند زمینه ای را فراهم نماید تا با شناخته شدن هر چه بیشتر فارسی مچ، اخبار مسابقات اینترنتی توسط دبیرخانه های آنها بیش از پیش برای ما ارسال گردد و در نتیجه شما کاربران عزیز فارسی مچ اطلاعات جامع تری را دریافت نمایید، پس منتظر نمانید و همین حالا رای مثبت خود را از طریق لینک زیر به فارسی مچ اهدا نمایید.

رای گیری مردمی جشنواره وب ایران از ۱8 دی ماه1395 به صورت رسمی آغاز شد و تا تاریخ 25 بهمن 1395 ادامه خواهد داشت.

کاربران عزیز لطف نمایید علاوه بر اینکه خودتان به فارسی مچ رای می دهید؛ حتما به اعضای خانواده، اقوام و دوستان خود نیز اطلاع دهید تا به ما رای دهند. ( اگر چند ایمیل دارید حتما با چند ایمیل خود به فارسی مچ رای دهید.)

توجه: زمانی که شما وارد آدرس ذکر شده می شوید پس از کلیک بر روی قلب و ثبت نهایی رای خود توسط ایمیل، نیاز به تایید رای خود دارید که باید لطف نمایید وارد ایمیل خود شوید و بر روی لینک ارسال شده از طریق جشنواره کلیک نمایید.

آموزش تصویری رای دادن

آموزش تصویری نحوه رای دادن در زیر آمده است، باز هم اگر سوالی داشتید در نظرات همین خبر ارسال نمایید؛ تا در اسرع وقت پاسخ داده شود.

ابتدا آدرس صفحه رای گیری را مطابق تصویر زیر در مرورگر خود وارد می نمایید. برای وارد شده به آدرس اینجا کلیک نمایید.

سپس با صفحه ای همانند تصویر زیر مواجه می شوید.

همان طور که مشاهده می کنید در بالا یک نوار با عنوان «این وبسایت مورد علاقه شماست؟ پس بر روی قلب کلیک کنید» وجود دارد؛ با کلیک بر روی قلب؛ قبل به رنگ قرمز در می آید؛ مطابق تصویر زیر

و همزمان صفحه ای باز می شود.

توجه: اگر در مرورگر خود امکان باز شدن صفحه پاپ آپ را بسته اید مطابق تصویر زیر عمل نمایید.

با انجام این مرحله، صحه ی جدیدی مطابق تصویر زیر باز می شود که اعتبار دهی به رای شما نام دارد.

با انتخاب یکی از سه روش بالا و انجام درست آن با پیغام زیر مواجه می شوید.

با ظاهر شدن پیغام بالا؛ رای شما ثبت شده است منتها نیاز به تایید دارد؛ که تایید آن از طریق دریافت ایمیلی می باشد که دریافت می نمایید.

در تصویر زیر ایمیلی دریافتی مشخص است. ( ممکن است این ایمیل در پوشه spam شما باشد؛ اگر از جیمیل استفاده می کنید احتمالا ایمیل در بخش promotion باشد.)

با باز کردن ایمیل طبق تصویر زیر؛ مشاهده می کنید که گزینه «تایید رای» در آن وجود برای ثبت رای خود حتما روی این گزینه کلیک نمایید.

با کلیک بر روی تایید رای؛ صفحه ی دیگری باز می شود که در واقع همان صفحه ای هست که در ابتدا وارد آن شده بودید منتها با یک تفاوت؛ در این صفحه کادری سبز رنگ اضافه شده است که حکایت از ثبت نهایی رای شما دارد. (طبق تصویر زیر)

با مشاهده این صفحه؛ کار رای دهی به پایان رسیده است و شما باید منتظر بمانید تا ایمیل دیگری از طرف جشنواره وب و موبایل ایران برای شما ارسال شود؛ مانند تصویر زیر:

با باز کردن ایمیل، مشاهده می کنید که ذکر شده رای شما به ثبت رسیده است و حاوی کد تخفیف خرید اینترنتی غذا نیز می باشد؛ کافی است از این ایمیل به شکلی که ایمیل ذکر شده شما در فرم مشخص باشد عکس گرفته و برای ما ارسال نمایید.

مانند تصویر زیر:

اگر سوالی بود حتما در نظرات این خبر بفرمایید تا پاسخ داده شود.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

گفتگو ها۵ دیدگاه

  1. با سلام و تشکر از همه افرادی که تاکنون به فارسی مچ رای داده اند؛ ذکر نکات زیر لازم و ضروری است.

    توجه نمایید که متاسفانه عده ای از دوستانی که فرم را پر کرده اند عکس خود و یا تصاویر بی ربط را آپلود کرده اند؛ توجه نمایید که قرعه کشی تنها بین افرادی صورت می پذرید که تصویر ایمیل دوم و نهایی که از طرف جشنواره ارسال می شود را با مشخص بودن ایمیل خود عکس گرفته و در فرم آپلود نمایند.

    اگر نیاز به راهنمایی دارید حتما در نظرات بفرمایید تا راهنمایی های لازم ذکر شود.

  2. بازتاب : فارسي مچ » رای بدید، جایزه نقدی ببرید

  3. بازتاب : فارسي مچ » تمدید مسابقه رای بدید، جایزه نقدی ببرید

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.