چهارمین جشنواره اسوه‌های صبر و مقاومت

0

زمان باقی مانده جهت ارسال آثار

[wpdevart_countdown text_for_day=”روز” text_for_hour=”ساعت” text_for_minut=”دقیقه” text_for_second=”ثانیه” countdown_end_type=”time” end_date=”04-01-2017 23:59″ start_time=”1483531559″ end_time=”29,10,24″ action_end_time=”show_text” content_position=”center” top_ditance=”10″ bottom_distance=”10″ ]زمان شرکت در این مسابقه به پایان رسیده است؛ لطفا با مراجعه به صفحه اصلی سایت از آخرین مسابقات درج شده دیدن نمایید.[/wpdevart_countdown]

به گزارش «فارسی مچ» سازمان نشر آثار و ارزش‌های مشارکت زنان در دفاع مقدس، فراخوان چهارمین جشنواره اسوه‌های صبر و مقاومت را اعلام کرد.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ؛ زنان و مدافعین حرم، زنان و انقلاب اسلامی، مشارکت بانوان در مقابله با جنگ نرم، مشارکت بانوان در نهضت‌های بیداری اسلامی در کشورهای غرب آسیا و مشارکت بانوان در تمدن سازی نوین اسلامی از موضوعات مختلف بخش فرهنگی و هنری این فراخوان است.

همچنین تبیین شاخص‌های گفتمان رایج در میان خانواده‌های رزمندگان به ویژه همسران ایشان در دوران دفاع مقدس، ویژگی‌های زن حقیقی در گفتمان رهبری با تاکید بر مشارکت زنان در نهضت بیداری اسلامی، نقش تربیتی و انسان‌ساز زنان در شکل‌گیری شخصیت انسان‌های آزاد و مجاهد و مبارزات آزادیخواهانه زنان در بیداری اسلامی از موضوعات مختلف بخش علمی این فراخوان است که علاقمندان می‌توانند در آن شرکت کنند.

همچنین در بخش ادبی، هنری نیز علاقه‌مندان می‌توانند دل نوشته، مستند، شعر، داستانک، تله فیلم یا عکس با موضوعاتی پیرامون زنان و مدافعان حرم، زنان، انقلاب اسلامی و دفاع مقدس، مشارکت بانوان در مقایسه با جنگ نرم، مشارکت بانوان در نهضت‌های بیداری اسلامی در کشورهای غرب آسیا و مشارکت بانوان در تمدن سازی نوین اسلامی به دبیرخانه ارسال کنند.

علاقه‌مندان می‌توانند جهت کسب اطلاعات لازم با شماره 808754086-021 تماس گرفته و آثار خود را تا 15 بهمن ماه 95 به آدرس osvehayesabr@gmail.com و یا دبیرخانه جشنواره واقع در خیابان مطهری، خیابان میرعماد، ساختمان پژوهشگاه علوم و معارف دفاع مقدس، طبقه هفتم، سازمان نشر آثار و ارزش‌های مشارکت زنان در دفاع مقدس، حوزه مدیریت فرهنگی ارسال نمایند.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.