مسابقه «امیر کلام» 17

0

زمان باقی مانده جهت ارسال آثار

[wpdevart_countdown text_for_day=”روز” text_for_hour=”ساعت” text_for_minut=”دقیقه” text_for_second=”ثانیه” countdown_end_type=”time” end_date=”10-01-2017 23:59″ start_time=”1484048887″ end_time=”8,10,40″ action_end_time=”show_text” content_position=”center” top_ditance=”10″ bottom_distance=”10″ ]زمان شرکت در این مسابقه به پایان رسیده است؛ لطفا با مراجعه به صفحه اصلی سایت از آخرین مسابقات درج شده دیدن نمایید.[/wpdevart_countdown]

به گزارش «فارسی مچ» هفدهمین دوره مسابقه «امیر کلام» از سوی ستاد مبشر غدیر شهرداری یزد آغاز شد.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ؛ به نقل از روابط عمومی ستاد مبشر غدیر شهرداری یزد، مسابقه امیر کلام که با طرح سئوال از خطبه‌های نهج‌البلاغه برگزار می‌‌شود،‌ در هفدهمین مرحله خود، متن نامه ۳۱‌ از نهج البلاغه بخش های 28، 29 و 30 را برای مخاطبان در نظر گرفته است.

از آنجا که نهج‌البلاغه سراسر درس زندگی است اما متاسفانه از آن غفلت کرده‌ایم و نتوانسته‌ایم این محتوای ناب را در زندگی، ملاک عمل خود قرار دهیم، لذا سلسله مسابقات امیر کلام با محوریت نهج البلاغه تدوین شده است.

علاقمندان به شرکت در این مسابقه می‌توانند با مراجعه به سایت مبشر غدیر به نشانی  www.mobasherghadir.ir یا عضویت در سامانه هوشمند مبشران @mobasheran_bot برای شرکت در این مسابقه اقدام کرده و ضمن شرکت در مسابقه امتیاز دریافت کنند.

در مجموع ۲۴ مسابقه در قالب سلسله مسابقات امیرکلام تعریف شده است که ۱۵ روز یک‌بار درحال برگزاری است و هر مسابقه دارای ۱۵ فلش کارت است.

هر مسابقه نیز شش برنده خواهد داشت که به شرکت‌کنندگان این مسابقات در هر مرحله به قید قرعه جوایز ارزنده‌ای اعطا می‌شود.

افرادی که موفق به شرکت در هر ۲۴ مسابقه شوند در قرعه کشی سفر مشهد مقدس شرکت داده خواهند شد.

علاقمندان به شرکت در این مسابقه تا سی دی ماه می‌توانند با مطالعه خطبه‌ تعیین شده، نسبت به شرکت آنلاین در مسابقه اقدام کنند.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.