کنگره استانی شعر آیینی «نفحات»

0

زمان باقی مانده جهت ارسال آثار

[wpdevart_countdown text_for_day=”روز” text_for_hour=”ساعت” text_for_minut=”دقیقه” text_for_second=”ثانیه” countdown_end_type=”time” end_date=”30-11-2016 23:59″ start_time=”1480504629″ end_time=”4,9,15″ action_end_time=”show_text” content_position=”center” top_ditance=”10″ bottom_distance=”10″ ]زمان شرکت در این مسابقه به پایان رسیده است؛ لطفا با مراجعه به صفحه اصلی سایت از آخرین مسابقات درج شده دیدن نمایید.[/wpdevart_countdown]

به گزارش «فارسی مچ» نخستین کنگره استانی شعر آیینی «نفحات» ویژه شاعران استان قم برگزار می شود.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ؛ دبیر کنگره استانی شعر «نفحات» از برگزاری نخستین کنگره استانی شعر آیینی «نفحات» خبر داد و گفت: از آن‌جایی که استان قم همواره در حوزه شعر آیینی جزو استان‌های مطرح کشور است و بسیاری از شاعران آیینی برجسته کشور قمی هستند، بر آن شدیم تا کنگره شعری ویژه شاعران استان قم را برگزار کنیم.

«سیدذبیح‌الله موسوی» افزود: این کنگره به همت کانون علمی و فرهنگی تدبیر و معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد قم برگزار می‌شود.
وی درباره شرایط شرکت در رقابت ادبی اظهار کرد: موضوع اشعار باید آیینی باشد و شرکت برای همه شاعران ساکن در استان قم در همه گروه‌های سنی آزاد است و محدودیتی از نظر قالب اشعار وجود ندارد؛ همچنین هر شاعر می‌تواند حداکثر ۵ اثر ارسال کند و آثار ارسالی باید تایپ شده در قالب word با قلم B nazanin و فونت 14 باشند.
موسوی افزود: در ذیل هر اثر نام و نام خانوادگی، کد ملی، تاریخ تولد، شماره تماس و آدرس قید شـود. همچنین به 7 اثر برگزیده در روز اختتامیه جوایز نقدی و لوح سپاس تقدیم می‌شود.
دبیر کنگره استانی شعر «نفحات» گفت: مهلت ارسال آثار 15 آذر و از طریق پست الکترونیکی nafahatpoem@gmail.com صورت می‌گیرد.
پس از داوری اولیه یکی از استادان شعر آیینی قم نیز داوری نهایی را برعهده خواهد گرفت.
شاعران علاقه‌مند به شرکت در این کنگره می‌توانند تا تاریخ اعلام‌شده آثار خود را در حوزه شعر آیینی ارسال کنند.
وی افزود؛ تقاضا داریم ارسال آثار را به روزهای پایانی واگذار نکنند تا روند جمع‌آوری و کدگذاری آثار با کُندی مواجه نشود.
موسوی درباره اختتامیه این کنگره اضافه کرد: آیین اختتامیه نیز با حضور و معرفی شاعران برگزیده و مسئولان استان در آذرماه بر پا خواهد شد و مکان و زمان دقیق این مراسم نیز به اطلاع رسانه‌ها خواهد رسید.
فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.