چهاردهمین مسابقه «امير كلام» آغاز شد

0

به گزارش «فارسی مچ» چهاردهمین دوره مسابقه «امير كلام» از سوي ستاد مبشر غدير شهرداري يزد آغاز شد.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ؛ به نقل از روابط عمومی ستاد مبشر غدير شهرداري يزد، مسابقه امير كلام كه با طرح سئوال از خطبه‌هاي نهج‌البلاغه برگزار مي‌‌شود،‌ در چهاردهمین مرحله خود، متن نامه 31‌ از نهج البلاغه با موضوع هدف آفرینش را براي مخاطبان در نظر گرفته است.

از آنجا كه نهج‌البلاغه سراسر درس زندگي است اما متاسفانه از آن غفلت كرده‌ايم و نتوانسته‌ايم اين محتواي ناب را در زندگي، ملاك عمل خود قرار دهيم، لذا سلسله مسابقات امیر کلام با محوریت نهج البلاغه تدوین شده است.

در خطبه 31 نهج‌البلاغه، امام علي (ع) نكاتي را به فرزند خود امام حسن مجتبي (ع) گوشزد كرده‌اند كه اين نكات به عنوان مهم‌ترين درس‌هاي زندگي، براي مخاطبان مسابقه اميركلام در شماره چهاردهم مدنظر قرار گرفته است.

در اين خطبه به بسياري از سئوالات از جمله هدف از آفرينش انسان، حقيقت دنيا و زندگي در دنيا، جايگاه انسان در سراي باقي و … پاسخ داده شده است.

علاقمندان به شركت در اين مسابقه مي‌توانند با مراجعه به سايت مبشر غدير به نشاني  www.mobasherghadir.ir يا عضويت در سامانه هوشمند مبشران @mobasheran_bot براي شركت در اين مسابقه اقدام كرده و ضمن شركت در مسابقه امتياز دريافت كنند.

در مجموع 24 مسابقه درقالب سلسله مسابقات امیرکلام تعریف شده است كه 15 روز یک‌بار درحال برگزاری استوهر مسابقه دارای 15 فلش کارت است.

هر مسابقه نيز شش برنده خواهد داشت كه به شركت‌كنندگان اين مسابقات در هر مرحله به قيد قرعه جوايز ارزنده‌اي اعطا مي‌شود.

افرادی که موفق به شرکت در هر 24 مسابقه شوند در قرعه کشی سفر مشهد مقدس شرکت داده خواهند شد.

علاقمندان به شركت در اين مسابقه تا پانزدهم آذر ماه مي‌توانند با مطالعه خطبه‌ تعيين شده، نسبت به شركت آنلاين در مسابقه اقدام كنند.

برندگان سیزدهمین دوره مسابقه امير كلام نيز عبارتند از: یاشارحاجی حسینی اصل،شهرزاد یوسفی،سپیده یاوری،زینب بنی تمیمی،جواد شاهرودی،محمود آقاجانی.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.