پنجمین مسابقه «قرارآسمانی» آغاز شد

0

به گزارش «فارسی مچ» پنجمین دوره مسابقه «قرار آسمانی» از سوي ستاد مبشر غدير شهرداري يزد آغاز شد.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ؛ به نقل از روابط عمومي ستاد مبشر غدير شهرداري يزد، مسابقه قرار آسمانی كه با طرح سئوال از آیه‌های قرآن با محوریت سبک زندگی اسلامی برگزار مي‌‌شود،‌ در پنجمین مرحله «معاد باوری»را پيش روي علاقمندان قرار مي‌دهد.

دراين مسابقه، تلاش شده اعتقاد به معاد و معادباوری مدنظر قرار گیرد زيرا افرادي كه اعتقاد به معاد و سرای آخرت داشته باشند، برای خوشگذرانی دراین دنیادست به هر کاری نمیزنند ، زيرا یقین دارند كه زندگی ابدی در پیشروی خود خواهند داشت و در دنیای دیگری منزل خواهند گرفت بنابراين سعی می کنندتا هر چه بیشتر مراقب اعمال و رفتارخود باشند.

ستاد مبشر غدير بر اين اساس مسابقه قرار آسماني را در شماره پنجم با موضوع معادباوری دنبال مي‌كند كه اين موضوع در پنج بخش مورد بررسي قرار خواهد گرفت.

بر اساس اين گزارش، در اين مسابقه در بخش اول شامل شناخت دنیا و سرای آخرت و طرح آيات مرتبط با آن و در بخش دوم اوصاف هر دو دنیا و اثبات بی‌ارزش بودن دنیا و اهمیت سرای آخرت مطرح شده و بخش‌هاي سوم تا پنجم نيز بر اساس همين روال مورد بررسي قرار گرفته است.

علاقمندان به شركت در اين مسابقه مي‌توانند با مراجعه به سايت مبشر غدير به نشاني  www.mobasherghadir.ir يا عضويت در سامانه هوشمند مبشران @mobasheran_bot براي شركت در اين مسابقه اقدام كرده و ضمن شركت در مسابقه امتياز دريافت كنند.

12 مسابقه درقالب سلسله مسابقات قرارآسمانی تعریف شده كه اين مسابقات به شكل ماهانه درحال برگزاری است وهر مسابقه دارای 15 فلش کارت است.

هر مسابقه نيز شش برنده خواهد داشت كه به شركت‌كنندگان اين مسابقات در هر مرحله به قيد قرعه جوايز ارزنده‌اي اعطا مي‌شود.

افرادی که موفق به شرکت در هر12 مسابقه شوند در قرعه‌کشی سفر مشهد مقدس شرکت داده خواهند شد.

برندگان چهارمين دوره مسابقه قرار آسماني نيز عبارتند از: محمدجعفر ملااحمدي، محمد قشم قزويني، جعفر زارع، زكيه اكرمي، رقيه اسلام زاده، نادر فتح الله پور.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.