برنامه های هفته کتاب و کتابخوانی در منطقه 18 اعلام شد
14 ویژه برنامه در تکریم کتاب و کتابخوانی

0

به گزارش «فارسی مچ» رییس فرهنگسرای خاتم(ص) و مدیر فرهنگی هنری منطقه 18 از اجرای بسته ویژه برنامه های هفته کتاب و کتابخوانی در قالب 14 عنوان در مراکز این منطقه خبر داد.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ؛ به نقل از روابط عمومی فرهنگسرای خاتم(ص) و مدیریت فرهنگی هنری منطقه 18، اکبر بختیاری هم چنین با اعلام ثبت نام و عضویت رایگان شهروندان در کتابخانه های این منطقه اظهار داشت: همه علاقمندان می توانند با مراجعه به کتابخانه های منطقه شامل کتابخانه‌ استاد حکیمی، قائم(عج)،15 خرداد ، فجر ، بوستان نرگس ، شهدای محله بهداشت از امکان ثبت نام رایگان بهره مند شوند .

وی تجلیل از کتابداران، زنگ کتابخوانی و یک روز خوب در کتابخانه  شامل بازدید مدارس از کتابخانه ها، ایستگاه کتاب، آموزش مهارتهای مطالعه، یک کتاب یک نویسنده شامل نقد و بررسی کتاب ، کارگاه قصه گوی های کوچولو برای کودکان، نمایشگاه کتاب ، هبه کتاب شامل اهدای کتاب، مسابقات کتابخوانی و ادبستان حماسه ویژه نقد و بررسی کتاب دفاع مقدس برنامه هایی است که به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی در مراکز منطقه 18 برگزار می شود.

رییس فرهنگسرای خاتم(ص) در توضیح  ویژه برنامه های مراکز منطقه 18 اظهار داشت: در قالب برنامه های زنگ کتابخوانی و یک روز خوب دانش آموزان از کتابخانه های قائم(عج)، فجر و استاد حکیمی بازدید می کنند.

وی افزود: برنامه یک کتاب، یک نویسنده به تحلیل و بررسی کتاب نذر شعر که مجموعه اشعار درباره امام رضا(ع) و حضرت معصومه (س) است پرداخته می شود.

بختیاری در باره نمایشگاه کتاب منطقه گفت: این نمایشگاه با مشارکت انتشارات قدیانی، الگو، آوند دانش، صدرا، ابوعطا و تا هوپا تا دوم آذر در کتابخانه قائم(عج) میزبان علاقمندان است.

به گفته وی هم چنین آموزش مهارتهای مطالعه به مناسبت هفته کتاب به همت کانون ادبی باران در کتابخانه استاد حکیمی میزبان علاقمندان است.

وی افزود: ” هبه کتاب ” عنوان طرحی است که به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی از سوی کتابخانه های منطقه 18 برگزار می شود و در قالب آن کتاب های جمع آوری شده به مناطق محروم ارسال می شود.

مدیر فرهنگی هنری منطقه 18 با بیان اینکه مسابقات کتابخوانی هفته کتاب متناسب با ایام محرم و سفر طراحی شده است، اظهار داشت: مسابقه کتابخوانی پیام های عاشورا ، مسابقه کتابخوانی از حسین(ع) چه خبر داریم و بی واسطه با کاروان حسین(ع) و مسابقه کتابخوانی زیباترین شکیب درباره حضرت زینب(س) در هفته کتاب برای علاقمندان برگزار می شود.

ویژه برنامه های هفته کتاب و کتابخوانی تا دوم آذر در کتابخانه ها و مراکز فرهنگی هنری منطقه 18 برگزار می شود و علاقمندان برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند با شماره   66207068  تماس بگیرند.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.