مسابقه کتابخوانی «کد خدای بی خدا!»

0

به گزارش «فارسی مچ» فراخوان مسابقه کتابخوانی «کد خدای بی خدا!» با هدف ترویج فرهنگ استکبارستیزی منتشر شد.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ؛ نادر سقا، مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان اردبیل گفت: فراخوان مسابقه کتابخوانی «کد خدای بی خدا!» با همکاری دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد و کانون فرهنگی هنری شهید علایی (تخصصی کتابخانه ای) منتشر شد.

وی با اشاره به اینکه کتاب «کد خدای بی خدا!» در این مسابقه مطالعه خواهد شد، تصریح کرد: علاقمندان می توانند «پی دی اف» این کتاب به همراه سوالات مسابقه را از www.ardabildkm.ir و www.kshahidalaei.masjedblog.ir دریافت کنند.

سقا با بیان این مطلب که شرکت کنندگان تا 24 آبان ماه اولین روز هفته کتاب فرصت دارند تا پاسخ سوالات مسابقه را به ایمیل ardabildkm@yahoo.comارسال کنند، خاطر نشان کرد:  اسامی منتخبان همزمان با آخرین روز هفته کتاب 30 آبان ماه اعلام خواهد شد.

مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد با اعلام این مطلب که به 13 نفر از منتخبان جوایز نفیس اهدا خواهد شد، یادآور شد: توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص استکبار ستیزی از مهمترین اهداف این مسابقه است.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.