مسابقه کتابخوانی در کانون های عطش و محراب

0

به گزارش «فارسی مچ»؛ به نقل ازخبرگزاری شبستان: مسئول دفتر نمایندگی دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد شهرستان تربت حیدریه از برگزاری مسابقه کتابخوانی در کانون های عطش و محراب در این شهرستان خبر داد.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ؛ حسین طاهری مسئول دفتر نمایندگی دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد شهرستان تربت حیدریه به خبرنگار خبرگزاری شبستان در مشهد گفت: از آنجایی که کانون های فرهنگی هنری مساجد یک نهاد مردمی و پر ثمر است و برای هرگونه فعالیت های فرهنگی تلاش های مضاعفی را انجام می دهند و همچنین برای افزایش سطح مطالعه در جامعه، کانون های فرهنگی هنری عطش و محراب اقدام به برگزاری مسابقه کتابخوانی کرده است.

 

وی افزود: این مسابقه کتابخوانی با محوریت کتاب انسان ۲۵۰ ساله که پیرامون بیانات مقام معظم رهبری درباره زندگی سیاسی، مبارزاتی ائمه معصومین می باشد با حمایت های دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری خراسان رضوی طراحی شده و در حال اجرا می باشد.

 

طاهری اظهار داشت:علاقمندان می توانند جهت تهیه کتاب و سوالات مسابقه به محل توزیع این کتاب واقع در خیابان کاشانی ۱، نمایشگاه و محصولات فرهنگی کوثر مراجعه نمایند و تا تاریخ ۲۰ آبان ماه پاسخ های خود را به شماره ۰۹۳۷۹۹۱۸۸۴۲ از طریق تلگرام ارسال نمایند.

 

لازم به ذکر است قرعه کشی این مسابقه در مورخه ۲۴ آبان ماه مصادف با روز کتاب و کتابخوانی برگزار می گردد و به برندگان جوایز نفیسی اهدا خواهد شد.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.