جشنواره عکس مسیر سبز

0

به گزارش «فارسی مچ» نخستین جشنواره عکس با عنوان مسیر سبز ویژه اربعین حسینی در ایلام برگزار می شود.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ؛ این جشنواره به منظور تحقق شعار معلولیت محدودیت نیست ویژه پیاده روی و حماسه اربعین حسینی در دو سطح عکاسی حرفه ای و عکاسی با تلفن همراه برگزار می شود.
وی موضوع های این جشنواره را عکاسی از توانخواهان در مسیر پیاده روی اربعین و فعالیتهای سازمان بهزیستی در زمینه های مددکاری، توانبخشی و اورژانس اجتماعی اعلام کرد.
وی گفت: عموم زائران اربعین حسینی می توانند آثار خود را تا پنجم آذرماه به ایمیل این جشنواره به آدرس masirsabzbhilam@gmail.com ارسال کنند.
مدیر کل بهزیستی ایلام بیان کرد: اختتامیه و تجلیل از برگزیدگان این جشنواره از طریق دبیرخانه جشنواره اطلاع رسانی خواهد شد.
به گزارش ایرنا، مرز بین المللی مهران در 95 کیلومتری جنوب باختری ایلام مهمترین کانون تردد زائران اربعین حسینی به عتبات عالیات است.
پیش بینی می شود در ایام منتهی به اربعین حسینی، بیش از 2 میلیون زائر از این گذرگاه مرزی کشورمان به عراق تردد کنند.
بیش از 700 هزار زائر در چند روز گذشته از گذرگاه مرزی مهران برای شرکت در آیین راهپیمایی اربعین وارد خاک عراق شده اند و این روند همچنان بشدت ادامه دارد.

علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند به سایت اداره کل بهزیستی استان ایلام به نشانی “www.ilam.behzisti.ir” مراجعه کنند.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.