جشنواره شعر و داستان جوان “تاف”

0

به گزارش «فارسی مچ» اولین جشنواره استانی شعر و داستان جوان لرستان با عنوان “تاف” به همت واحد آفرینش های ادبی حوزه هنری لرستان برگزار می شود.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ؛ این جشنواره در دو بخش دانش آموزی و جوان طراحی شده و فراخوان آن از 25 آذر 95 از طریق مدارس، دانشگاه ها و وب سایت حوزه هنری در اختیار علاقمندان قرار می گیرد.

رئیس حوزه هنری در این باره به خبرنگاران گفت: شعر و ادبیات از بخش های مبنایی در فرهنگ هر کشور بشمار می رود و توجه ویژه به این بخش می تواند بر رشد و توسعه هنر در سایر رشته ها مانند سینما و تئاتر تاثیر گذار باشد. امیدی پور با اشاره به جایگاه ویژه شعر و ادبیات داستانی در برنامه ریزی های حوزه هنری افزود حوزه هنری از بدو تاسیس همواره توجه ویژه ای به موضوع ادبیات در سطح کشور و مراکز استانی داشته است و بر همین مبنا حوزه هنری لرستان با هدف جذب و پرورش استعداد های جوان ادبی در سطح مدارس و دانشگاه ها از سال 95 اقدام به فراخوان ادبی در این زمینه تحت عنوان جشنواره شعر و داستان جوان لرستان با عنوان تاف نموده است.

کیانوش کشوری مسئول واحد آفرینش های ادبی حوزه هنری لرستان نیز ضمن تشریح ابعاد این جشنواره گفت: این جشنواره در دو بخش جوان و دانش آموزی برگزار می شود، بخش دانش آموزی شامل شعر، داستان کوتاه و بخش جوان شعر، داستان کوتاه و ادبیات کودک و نوجوان را شامل می شود. کشوری افزود: به دنبال آنیم تا ضمن ایجاد انگیزه برای تولید آثار ادبی جوان زمینه مناسب برای ارتقاء سطح کیفی این آثار را فراهم آوریم. مهلت ارسال اثر به این جشنواره تا پایان دی ماه 95 می باشد و مراسم اختتامیه آن همزمان با جشن های سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در بهمن ماه 95 برگزار می شود.

علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند به سایت حوزه هنری لرستان به نشانی www.artlorestan.ir مراجعه نمایند.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.