مسابقه 8 مرحله ای «رسم خورشید»

0

به گزارش «فارسی مچ» همزمان با ایامه دهه کرامت از سوی معاونت تبیلغات و ارتباطات اسلامی آستان قدس رضوی، مسابقه 8 مرحله ای با عنوان «رسم خورشید»، در راستای ترویج زندگی جهادی و کمک به مستضعفان ویژه فضای مجازی طراحی شده است.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ؛ این مسابقه از ابتدای دهه کرامت در 8 مرحله برگزار شده است و علاقمندان می توانند به آدرس اینترنتی razavi.aqr.ir مراجعه کنند.
مراحل هشتگانه این مسابقه این قابلیت را دارد تا در زمان های متعدد انجام شود و کاربران در هر مرحله با شیوه ای متنوع در مسابقه حضور پیدا کنند.
خاطر نویسی، اخلاق اجتماعی، جهاد با نفس، جهاد علمی و اصلاح سبک زندگی برخی از عناوین این مسابقه به شمار می رود که در قالب های متنی، صوتی و تصویری تدارک دیده شده است.
این مسابقه تا هفتم شهریور ماه ادامه خواهد داشت و به کسانی که موفق به گرفتن امتیاز قبولی شده اند، هدایایی به رسم یادبود و تبرک اعطا می شود.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.