مسابقه طراحی پوستر شهدای انقلاب اسلامی

0

به گزارش «فارسی مچ» به نقل از خبرگزاری فارس؛ اولین مسابقه کشوری طراحی پوستر شهدای انقلاب اسلامی برای ترویج فرهنگ رشادت و فداکاری رزمندگان و ایثارگران برگزار خواهد شد.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ؛ حسن شادمان‌فر در نشست خبری فراخوان اولین مسابقه طراحی پوستر شهدای انقلاب اسلامی، دفاع مقدس و مدافع حرم با اصحاب رسانه اظهار کرد: شهیدان ستاره‌های درخشانی هستند که با نور خود راه هدایت و کمال را روشن نگاه می‌دارند.

رئیس سازمان بسیج مهندسین صنعتی استان اصفهان عنوان کرد: اگر این حقیقت به‌وسیله کسانی که امروز در قبال شهدا مسئولین دارند حفظ و تقدیس شود، آینده و تاریخ همیشه از ایثار و بزرگی آن‌ها بهره‌مند خواهد شد.

وی در ادامه هدف از برگزاری این مسابقه را تجلی و ارتقای سطح کیفی آثار مرتبط با ایثار و شهادت برشمرد و افزود: ترویج فرهنگ، رشادت و فداکاری رزمندگان و ایثارگران شهدای انقلاب اسلامی که برای به ثمر نشاندن و پایداری انقلاب خون خود را فدا کردند از دیگر اهداف این مسابقات است.

رئیس سازمان بسیج مهندسین صنعتی استان اصفهان در ادامه از توزیع 2 هزار پوستر مسابقه خبر داد و گفت: پوسترهای مسابقه برای سازمان‌ها و نهادهای انقلابی، نظامی، انتظامی در سراسر کشور ازجمله هنرمندان و بسیج مهندسین سایر استان‌ها ارسال‌ شده است.

وی در ادامه تصریح کرد: پس از ارسال پوستر به دبیرخانه و پایان مهلت ارسال آثار از میان آثار 3 اثر به‌عنوان اثر برتر و 30 اثر نیز به‌عنوان منتخب برگزیده خواهد شد.

شادمان‌فر تقدیر از بهترین دل‌نوشته بازدیدکنندگان از آثار ارسالی را از دیگر برنامه‌های این مسابقه دانست و افزود: آثار منتخب و برتر این مسابقه پس از چاپ و ارسال به دبیرخانه برای نمایشگاه دوسالانه سوره در هفته دفاع مقدس ارسال می‌شود.

وی از گردآوری آثار در کانال تلگرامی خبر داد و عنوان کرد: همچنین آثار برگزیده به همراه نظرات و دل نوشته‌های فاخر چاپ و در اختیار عموم مردم قرار خواهد گرفت.

رئیس سازمان بسیج مهندسین صنعتی استان اصفهان از حضور خانواده شهدا در این برنامه گفت و بیان کرد: برگزیدگان با حضور خانواده معظم شهدا و مقام‌های استانی و کشوری در پایان مسابقه مورد تجلیل قرار می‌گیرند.

وی درباره امتیازات این مسابقه عنوان کرد: ارائه گواهی شرکت در مسابقه، چاپ پوسترهای منتخب در کتاب مسابقه، استفاده از آثار منتخب در نمایشگاهی که به مدت یک هفته برای عموم برگزار می‌شود و اهدای جوایز نفیس به پوستر برتر از مزایای این مسابقه خواهد بود.

شادمان‌فر جوایز نفر اول، دوم و سوم را به ترتیب، یک سکه تمام بهار آزادی، نیم‌سکه بهار آزادی و ربع‌سکه بهار آزادی برشمرد و افزود: به 30 نفر از آثار منتخب نیز تندیس یادمان، لوح تقدیر و هدایایی اهدا می‌شود.

وی با اشاره به وجود 2 روش برای ثبت‌نام در این مسابقه گفت: شرکت‌کنندگان می‌توانند از طریق ارسال ایمیل به info@eng-sanat.ir و یا از طریق ثبت‌نام و ارسال در صفحه مربوط به فراخوان www.eng-sanat.ir برای ثبت‌نام اقدام کنند.

رئیس سازمان بسیج مهندسین صنعتی استان اصفهان آخرین‌مهلت ارسال آثار را 20 شهریورماه سال جاری خواند و اضافه کرد: رونمایی از آثار منتخب و برپایی نمایشگاه در هفته دفاع مقدس خواهد بود که در روز 7 مهرماه نیز از آن‌ها تجلیل و بزرگداشت قرار خواهند گرفت.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.