۳۱ مرداد؛ آخرین مهلت شرکت در جشنواره قرآنی«مدهامتان»

0

به گزارش «فارسی مچ»؛ به نقل تبیان به نقل از حجت الاسلام سلیمان پورابراهیم، مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد گیلان در گفتگو  از رشت،اظهار کرد: مسابقات قرآنی مدهامتان از سری مسابقات جشنواره بزرگ جوانان مساجد کشور بوده که ویژه اعضای کانون های فرهنگی و هنری مساجد است.

وی ادامه داد: یازدهمین جشنواره بزرگ قرآنی«مدهامتان» در سال اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل با هدف غنی سازی اوقات فراغت جوانان، نشر و ترویج معارف قرآنی و شعائر دینی، استفاده از ابزارهای فرهنگی و هنری در جهت جذب بیشتر و بهتر جوانان به مساجد برگزار می شود.

یازدهیمن جشنوراه قرآنی مدهامتان در گیلان به همت دبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد کشور و با همکاری کانون تخصصی قرآن برگزار خواهد شد.

مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد گیلان محدودیت سنی در این جشنواره را ۳۰تا۱۸ سال اعلام کرد و اذعان داشت: ۳۱ مرداد آخرین مهلت ثبت نام در این جشنواره قرآنی است.

وی ادامه داد: شرکت کنندگان باید جهت ثبت نام به پایگاه اطلاع رسانی www.javananemasajed.ir مراجعه کنند.

حجت الاسلام پورابراهیم به رشته های این جشنواره اشاره و بیان کرد: قرائت، حفظ کل، حفظ ۲۰ جزء، اذان، ترتیل، تفسیر، به صورت کشوری و استانی برگزار و رشته مفاهیم قرآن و نهج البلاغه و صحت قرائت حمد و سوره و اذکار نماز به صورت استانی برگزار می شود.

وی تصریح کرد: یازدهیمن جشنوراه قرآنی مدهامتان در گیلان به همت دبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد کشور و با همکاری کانون تخصصی قرآن برگزار خواهد شد.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.